نمایش 1 - 10 از 78
معین الدین اسدی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان؛
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه ترویج مصرف تولیدات داخلی در جامعه نیازمند فرهنگ سازی است،گفت: اگر بتوانیم احساس هویت مستقل در مصرف کننده ایرانی را تقویت کنیم، می توانیم گام های اساسی در زمینه مصرف تولیدات داخلی در جامعه برداریم.
زهرا فتوره چی
استاد دانشگاه های اردبیل؛
استاد دانشگاه های اردبیل در همایش زن مسلمان در ترکیه گفت: زن بودن به شرطی که وی بتواند به ارزش های نهفته در وجود خود پی ببرد، خود به تنهایی یک افتخار است.
کارشناس مهندسی معدن
کارشناس مهندسی معدن؛
کارشناس مهندسی معدن خواستار توجه مسئولان استان به بخش معدن شد و گفت: سرمایه گذاری در بخش معدن علاوه بر کاهش نرخ بیکاری، موجب شکوفایی اقتصاد استان نیز خواهد شد.
حجت الاسلام سید اسماعیل سید احمدی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان حمایت از ولایت فقیه را بالاترین درس ایام فاطمیه عنوان کرد و گفت: ولایت فقیه در واقع ادامه دهنده نقش رهبری امامان معصوم است.
ابراهیم عبدی
استاد رشته اقتصاد دانشگاه پیام نور اردبیل؛
استاد دانشگاه های اردبیل،اقتصاد کشور را دچار یک بیماری وخیم در بدنه اش توصیف کرد و گفت: پس از درمان این بیماری، عزم و اراده جهادی بین مردم و مسئولان باید صورت گیرد تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان؛
مسئول بسیج دانشجویی استان ضمن تشریح تجربیات 38 سال پایداری، بصیرت و پیشرفت ملت ایران، نکات ارزنده ای از تاریخ انقلاب و سوابق شرارت های دول آمریکا علیه ملت ایران را به رئیس جمهور جدید آمریکا یادآور شد و افزود: ایران اسلامی تا ابد حامی ملت های آزدی خواه جهان خواهد بود.
حامد هاشمی مجد
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل؛
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز به یک گفتمان عمومی در سطح جهان تبدیل شده است، گفت: ملت ها با الهام گرفتن از مبانی انقلاب اسلامی ایران به مقابله با جریان های تندرو و مستبد پرداخته اند.
اتش نشان
«من زنده‌ام؛ نگران نباشید. آخرین نرده‌بان که ستون از بغلش رد شد، من توش بودم. خداوند خواست زنده موندم. اما به من و آقامحمود آسیب جزئی رسیده. ماشین هم آسیب دیده. متاسفانه به چشم، شاهد آوار شدن ساختمان بودم و همکارانم رو در بدترین شرایط دیدم.
ایرج فتحی جولفا
پژوهشگر اردبیلی گفت؛
پژوهشگر اردبیلی با بیان اینکه بتن انعطافی جایگزینی مناسب برای آسفالت گرم است، گفت: با این روش علاوه بر صرفه جویی اقتصادی می توان از اضطراب ناشی از تکانه های هواپیما هنگام فرود نیز تا حد زیادی کاست.
رامین عابدی اصل
پژوهشگر برتر کشوری:
پژوهشگر برتر کشوری در وزارت راه،مسکن و شهرسازی گفت: ضعف مسئولان در امر سرمایه گذاری و بها ندادن به امر پژوهش در وزارتخانه ها باعث از چرخه خارج شدن ایده ها و طرح های پژوهشی می شود.

صفحه‌ها