نمایش 1 - 10 از 96
حجت الاسلام تجلایی
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق؛
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق با بیان اینکه مکتب عاشورا امروز همچنان جاری است،گفت: چشمان پر صلابت، نگاه مستانه وجه اللهی و قامت همچون سرو شهید حججی در بوستان انتظار، نشان داد که در قاموس شهادت، وحشتی نیست.
رضا ندایی
دبیر جشنواره فعالیت های برتر علمی بسیج دانشجویی استان
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان گفت: جشنواره فعالیت های برتر علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان به منظورتجلیل از دانشجویان فعال علمی و پژوهشگران، مخترعان و ممتازین تحصیلی درآذرماه سالجاری تجلیل می شوند..
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی؛
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به وضع تحریم های جدید اشاره کرد و با بیان اینکه آمریکا قبله عالم نیست، از اساتید دانشگاه ها خواست فرصت های مطالعاتی خود را در آمریکا سپری نکنند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی، حادثه کوی دانشگاه
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق با بیان اینکه دانشجویان و جریانات دانشگاهی به هیچ وجه نباید پیاده نظام یک جریان یا حزب خاص شوند،اظهار داشت: دانشجویان در همه حال باید موذن جامعه و مردم باشند.
حجت الاسلام سید سیاح
مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان؛
مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان ضمن یادآوری پرونده سیاه وهابیت در طول حیات خود،گفت: امروز کار به جایی رسیده است که منابع اقتصادی و دلارهای نفتی آل سعود به جای خدمت به اسلام و مسلمین صَرف قتل و کشتار مسلمانان مظلوم در یمن، سوریه و عراق می‌شود.
حجت الاسلام تجلایی
حجت الاسلام تجلایی؛
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از ماه مبارک رمضان بعنوان مسیر ایمان برای انسان نام برد و گفت: خداوند متعال با کسانی که در این مسیر قرار دارند با زبان شیرین سخن می گوید.
حجت الاسلام واحدیزاده
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اردبیل؛
ابتکار بی نظیر امام خمینی (ره) در نامگذاری روز جهانی قدس، دشمنان اسلام و قدس شریف را غافلگیر کرد چرا که امام(ره) با این اقدام راهبردی، به رژیم صهیونیستی و حامیان آمریکایی و غربی آن فهماند که از این پس نه قدس و فلسطین، که هیچ مظلوم و محرومی در جغرافیای زمین، تنها نیست.
علیرضا نعمتی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه محقق؛
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز به پا خواستن مستضعفین بر علیه مستکبرین است،گفت: ما در این روز بزرگ به میدان می آییم تا به گردنکشان عالم بگوییم اگر غلط زیادی بکنند جواب آنها را با سیلی خواهیم داد.
سجاد اقازاده دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی عملیات اخیر موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه را موجب غرور مسلمانان جهان دانست و گفت: با تحقق این عملیات، در حقیقت رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیکتر شد.
حجت السلام حسنی
مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان؛
مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل با بیان اینکه هر چیز یک قلب دارد به احادیثی از امام صادق(ع) اشاره کرد گفت: قلب ماه رمضان، شب قدر است.

صفحه‌ها