نمایش 1 - 10 از 154
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی:
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به تبیین چرایی و اهمیت بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای پرداخت و گفت: بزرگداشت این روز بزرگ، بزرگداشت روحیه خودباری و اتکا به توان داخلی است.
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
مبارز انقلابی اردبیل با بیان اینکه انتقال معارف انقلابی به جوانان وظیفه انقلابیون و مبارزان دوران ستم شاهی است، گفت: جوانانی که دوران انقلاب را درک نکرده اند وقتی با این معارف عجین شدند، در واقع انقلاب بیمه شده و هرگز آسیب نخواهد دید.
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حرکت فرهنگی است، گفت: امروز افتخار جمهوری اسلامی این است که مقدرات مردم به وسیله خود مردم رقم می خورد.
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مهم‌ترین دست‌آورد فرهنگی انقلاب را رهایی از رسوخ فرهنگ استعماری غرب و بیداری اسلامی دانست و گفت: قدرت نه گفتن به افکار سلطه‌گران عالم، رسیدن به خود باوری و استقلال‌طلبی مهمترین آرمان انقلاب است.
عملیات کربلای 4 و 5 از نگاه خط شکن اردبیلی
شنیدن وقایع شب عملیات با حضور در منطقه و درک آنها از زمین تا آسمان متفاوت بود، هر رزمنده ای که در شب عملیات از خاکریزها عبور می کرد همزمان نیز فکر بازگشت را از ذهن بیرون می می‎راند چراکه هر لحظه امکان شهادت وجود داشت.
ندایی
مسئول علمی بسیج دانشجویی
تولید علم و پیشرفت های علمی، اساسی ترین ضرورت محیط دانشگاهی کشوراست. و تحقق آن جزء مطالبات مقام معظم رهبری از جنبش دانشجویی وجامعه دانشگاهی است.
حامد هاشمی
مربی عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی:
مربی عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی با بیان اینکه ملت ایران از فرهنگ عاشورایی برخوردار است، گفت: همین امر تمام معادلات و پیش بینی های بدخواهان نظام را به طور کامل تغییر می دهد
رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور؛
رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور؛
رئیس انجمن دیابت کشور به آخرین وضعیت بیماران دیابتی کشور اشاره کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته قرار است بیمه ها بیماران دیابتی را نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهند.
حجت الاسلام علی نسب
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه ضرورت توجه به جایگاه انسان شناسی نبوت در جوامع بشری را یاداور شد و گفت: برای اینکه انسان ها بتوانند در صلح و آرامش کنار یکدیگر زندگی کنند باید به درک واقعی از انسان شناسی نبوت برسند.
مرتضی ابراهیمی
رئیس سازمان بسیج اساتید استان اردبیل:
رئیس سازمان بسیج اساتید استان اردبیل گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» به هویت ما تبدیل شده و تعطیل‌پذیر نخواهد بود.

صفحه‌ها