نمایش 1 - 10 از 142
سجاد محسنی
دبیر سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان؛
دبیرسابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان به تبیین موضوع CFT پرداخت و گفت: آنچه که در این معاهدات بخصوص در مورد تروریسم آمده است برعکس تعاریف اسلامی از این واژه است.
علی روشنیان فرد
بورسیه دانشگاه محقق اردبیلی؛
بورسیه دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه دانشمندان از کار تحقیقاتی لذت می برند، گفت: محیط های اداری برای اساتید و دانشجویان باید به گونه ای باشد که آنها بتوانند با حداقل زمان مشکلات خود را برطرف کرده و با انرژی بالاتری به پروژه های تحقیقاتی بپردازند.
احمدی روشن
مسئول قرارگاه احمدی روشن اردبیل:
مسئول قرارگاه احمدی روشن اردبیل به نقش آفرینی دانشجویان در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: دانشجویان می توانند در فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی نقش آفرینی کنند.
راهب محمدی
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه امروز تمام سنگرهای جنگ در اقتصاد خلاصه می شود، گفت: اگر مسولین اجرایی در این زمینه اشتباه کنند خاکریزهای خط مقدم تسلیم دشمن خواهد شد.
جواد قران نویس
عضو هیات امنای بنیاد حمایت از کودکان سرطانی خبرداد؛
عضو هیات امنای بنیاد حمایت از کودکان سرطانی با بیان اینکه امروز 337 کودک سرطانی تحت پوشش بنیادهستند، گفت: عواطف مردم امروز بالاتر از حد تورم، است.
رضا ندایی مغانلو
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه دستیابی به اهداف افق ایران 1435، مستلزم جنبش نرم افزاری و تولید علم است، گفت: اساتید و دانشجویان نقش به سزایی دراین خصوص دارند.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع)؛
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع)؛
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) گفت: ۸۱ روستای اردبیل توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در پنج کارگروه عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، تعلیم و تربیت و بهداشت آباد می‌شود.
 پدر دانشجوی شهید محبوب قربانی؛
پدر دانشجوی شهید محبوب قربانی؛
پدر دانشجوی شهید محبوب قربانی گفت: فرزند من شهید راه دین است و خدمت به دین خدمت به اسلام بوده و شهید اسلام متعلق به جهان اسلام و ملت عزیزمان است.
ازدواج دانشجویی
متخصص خانواده و ازدواج به معضلات ازدواج دانشجویی از تصور تا واقعیت پرداخت و گفت: دانشجویان متاهل بزرگ‌ترین مشکل ازدواج دانشجویی را عدم تطابق فرهنگی عنوان کردند.
حجت الاسلام حسنی
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان:
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان از "احسان، صبر و گذشت" بعنوان بزرگترین درس های ماه رمضان برای انسان نام برد و گفت: بهترین ارمغان رمضان برای انسان نیز کسب "تقوای الهی" است.

صفحه‌ها