نمایش 1 - 10 از 69
نشست صمیمانه هنرمندان استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)
هنرمندان استان در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به تشریح پتانسیل های این قشر از جامعه پرداخته و اظهار داشتند: اگربه جایگاه هنرمندان در جامعه توجه شود، آنها می توانند در سیاستگذاری های کلان استان نقش آفرینی کنند.
واکنش های تویتری؛ جام جهانی یا جنگ جهانی
گزارش تحلیلی؛
همان طور که امروز جام‌جهانی در جریان است باید بدانیم که جنگ جهانی هم در حال جریان است،فعلا همه خوابند، به قول سلبریتی ها، جام جهانی روسیه را بچسبید، جنگ جهانی بحث مهمی نیست! فوتبال که سیاسی نیست؟
دانشجویان اردبیل در روز قدس
دانشجویان اردبیل؛
دانشجویان انقلابی اردبیل نیز همچون سایر اقشار مختلف مردم با حضور خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس علاوه بر خلق حماسه ای دیگر جلوه و شکوه خاصی به این رویداد جهانی در اردبیل دادند.
برگ دیگری از پروژه نفوذ؛
برگ دیگری از پروژه نفوذ؛
کاوه مدنی معاون فراری سازمان محیط زیست، در پیوستن ایران به توافق پاریس که می‌تواند تاثیرات مخربی بر اقتصاد کشور وارد آورد، نقش اساسی داشت.
در قالب طرح سلامت نوروزی انجام گرفت؛
رئیس‌ دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی‌ اردبیل‌ با اشاره به 11000مورد بازرسی‌، از معرفی۷۳ مرکز متخلف‌به مراجع‌قضایی و تعطیلی۱۶محل به علت عدم رعایت‌بهداشت در طول نوروز خبرداد و گفت:طی بازرسی‌های انجام گرفته 14تن مواد غذایی فاسد نیزمنهدم شد.
دستاورد های انقلاب در استان
بدون شک پیشرفت علمی کشور و رشد دانشگاه ها در سطح استان مدیون و مرهون انقلاب اسلامی است بطوریکه بعد از انقلاب اسلامی شاهد تاسیس و راه اندازی 22 دانشگاه و مراکزار آموزشی عالی در سطح استان بوده ایم.
وضعیت اقتصادی
کارشنای اقتصادی
یکی از مهم ترین دلایل افزایش نرخ ارز در کشور انجام مبادلات اقتصادی کشور با ارز هایی از قبیل یورو و دلار است که باید این امر از اقتصاد کشور حذف شود.
واکنش جمعی از تشکل های دانشجویی استان در پی اعلام غرق کامل نفتکش ایرانی
واکنش دانشجويان اردبیلی براي حادثه نفتکش سانچي؛
جمعی از تشکل های دانشجویی استان در پی اعلام غرق کامل نفتکش ایرانی و محرز شدن درگذشت کارکنان این نفتکش واکنش نشان دادند.
پیگری مطالبات مردمی در حواشی راهپیمایی
در حاشیه راهپیمایی مردم اردبیل مطرح شد؛
جمعی از دانشگاهیان اردبیل در حاشیه راهپیمایی ضمن اعلام حمایت از عمل به هنگام سران سه قوه بخصوص آحاد مردم در کنترل وضعیت موجود،دغدغه‌ها و مطالبات مردم از مسئولان را یاداور شده از مقامات کشوری خواستار رسیدگی به اوضاع کنونی شدند.
واکنش دانشجویان اردبیل به وقایع اخیر
واکنش دانشجویان اردبیل به وقایع اخیر؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های اردبیل نسبت به وقایع اخیر واکنش نشان داده ضمن اعلام همدردی با مردم انقلابی از دولتمردان خواستند تا با رسیدگی به مشکلات به حق مردم، توطئه های دشمنان اسلام علیه نظام را خنثی کنند.

صفحه‌ها