نمایش 1 - 10 از 59
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج دانشجویی منتشر شد؛
بسیج دانشجویی بعنوان فعالترین تشکل دانشجویی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی،علمی و مذهبی در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی چون طرح ولایت،چمران،دیالمه، راهیان نور، اردوهای جهادی در راستای تحقق اهداف عالیه نظام در دانشگاهها فعالیت می کند.
هجرت به اختیار
گروه جهادی راه ناتمام دانشگاه محقق اردبیلی امسال با جذب نیرو از طیف های مختلف دانشجویان و تشکل های گوناگون کار خود را با رنگ و بویی دیگر آغار گرد
گزارش اردوهای جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل اردوهای جهادی را محفلی برای آموختن عشق ورزی به هموطن توصیف کرد و گفت: ما باید از همین اردوها کار خود را برای برطرف کردن موانع موجود بر سر راه انقلاب آغاز کنیم.
 معمای "سوئیفت" در هاله ای از ابهام
مساله سوئیفت یکی از محورهای مهم گفتگو های دو جانبه ولایتی با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بوده است؛ این در حالی بود که دولت و اقتصاددانان حامی دولت بارها تلاش کردند که نشان بدهند روابط ایران با بانک های خارجی عادی بوده و سوئیفت برقرار است.
واکنش دانشجویان ورزشکار اردبیلی به اقدام دور فوتبالیست ایرانی
دانشجویان ورزشکار اردبیلی با بیان اینکه بازیکن غیرتمند ایرانی نباید هرگز تن به بازیگری در عرصه سیاست بزند،گفت: شجاعی و حاج‌صفی با خلق شاهکارشان زیر بار ننگ ابدی رفتند که هیچگاه از خاطره ملت شهید پرور ایران پاک نخواهند شد.
هندوانه
هندوانه از جمله محصولاتی است كه برخلاف سال‌های گذشته جزو محصولات بی‌سود برای كشاورزان به ویژه كشاورزان منطقه مغان بوده، چرا كه با وجود هزینه كاشت و برداشت بالا، قیمت خرید آن از كشاورزان بسیار پایین بود.
واکنش دانشجویان اردبیل به طرح تشدید تحریم های آمریکا؛
جمعی از دانشجویان اردبیل در خصوص اعمال تحریم‌های جدید کنگره آمریکا علیه ایران و توافقنامه برجام واکنش نشان داده و این عمل سخیف را یک اشتباه راهبردی در تاریخ آمریکا قلمداد کردند.
دانشگاه آزاد
سال ۶۱ که دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس شد کسی گمان نمی‌کرد که در سال‌های بعد با این دانشگاه نامهربانی شود.
کوچه گردان عاشق
گزارش خبری؛
بازخوانی آیین کوچه‌گردی عاشقانۀ امام علی(ع)، امروز ذهن جوانان ایرانی را به خود مشغول داشته است، همان هایی که مصمم شدند چون مولایشان کیسه های غذا بر دوش کشیده و با عازمی راسخ کوچه‌های فقر را در تاریکی شب بپیمایند.
دردل های دانشجویان اردبیل با رهبر انقلاب
در آستانه دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب منتشر شد؛
دیدارهای رمضانی با دانشجویان حقیقتاً شیرین و مطلوب است، مطالب متنوع و دیدگاههای متفاوتی که در این دیدار مطرح می شود، خوب و لذت بخش و نشانگر رشد سطح فکری و مطالبات قشر دانشجو است.

صفحه‌ها