نمایش 1 - 10 از 52
دانشگاه آزاد
سال ۶۱ که دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس شد کسی گمان نمی‌کرد که در سال‌های بعد با این دانشگاه نامهربانی شود.
کوچه گردان عاشق
گزارش خبری؛
بازخوانی آیین کوچه‌گردی عاشقانۀ امام علی(ع)، امروز ذهن جوانان ایرانی را به خود مشغول داشته است، همان هایی که مصمم شدند چون مولایشان کیسه های غذا بر دوش کشیده و با عازمی راسخ کوچه‌های فقر را در تاریکی شب بپیمایند.
دردل های دانشجویان اردبیل با رهبر انقلاب
در آستانه دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب منتشر شد؛
دیدارهای رمضانی با دانشجویان حقیقتاً شیرین و مطلوب است، مطالب متنوع و دیدگاههای متفاوتی که در این دیدار مطرح می شود، خوب و لذت بخش و نشانگر رشد سطح فکری و مطالبات قشر دانشجو است.
گزارش گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی در اردبیل
بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در حالی به پایان رسید که ایران اسلامی در میهمانی به خدا به سر می برد و این خود معنویت این مراسم را چندین برابر کرد.
مرور دوازده دوره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران
حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی رقم بزند.
تضادهای سند 2030
سند بین‌المللی آموزش ۲۰۳۰ در بخش‌هایی با ارزش‌ها، اصول حاکم و اسناد بالادستی کشور در تضاد است که بخش‌هایی از این تضاد در مفاهیمی همچون تربیت شهروند جهانی، لحاظ کردن مفاهیم توسعه پایدار در محتواهای آموزشی و آموزش مسائل جنسی مشاهده می‌شود.
وضعیت دانشگاهها
در نگاه جامعه شناختي اقشار مختلف جامعه، از دو گروه نخبه و توده تشکیل شده که نخبه به قشر تاثير‌گذار و توده به گروه تاثير پذير جامعه اطلاق مي‌شود،
نساجی اردبیل
اردبیل که اولین استان مولود انقلاب اسلامی است، پس از استان شدن در ۲۳ فروردین سال1372، روند رشد و توسعه اش سرعت گرفت اما با وجود اجرای طرح‌های مختلف در این منطقه، و تغییر چهره استان جدیدالتاسیس، همچنان این استان از عقب ماندگی های انباشته رنج می‌برد.
کمپینی که پای وزیر راه را به اردبیل کشاند
معمای پیچیده و گره کور راه‌آهن اردبیل که سالهاست در کش و قوس ایجاد و اتمام، همچنان کساد مانده و با بی‌کفایتی دولت‌مردان این تنها راه ریلی اردبیل به وادی نامعلومی کشانیده شده است، این بار گویا قرار است با حرکت جمعی مردم به ویژه جوانان غیور استان اردبیل این پروژه پس از گذشت سنوات بالاخره گره‌گشایی شود که همین امر وزیر کشور را در هفته‌های آتی به اردبیل می‌کشاند.
 تریبون ازاد دانشجویی "رئیس جمهور خیالی من"
در تریبون آزاد دانشجویی مطرح شد؛
دانشجویان اردبیلی با راه اندازی تریبون ازاد دانشجویی "رئیس جمهور خیالی من"، برنامه های انتخاباتی در دانشگاه های اردبیل را رسماً کلید زدند تا با ارائه شناخت کامل و بصیرت دهی به جوانان، علاوه بر ایجاد فضای شور و نشاط انتخاباتی در دانشگاه ها زمینه های حضور آکاهانه و حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

صفحه‌ها