نمایش 1 - 10 از 64
دستاورد های انقلاب در استان
بدون شک پیشرفت علمی کشور و رشد دانشگاه ها در سطح استان مدیون و مرهون انقلاب اسلامی است بطوریکه بعد از انقلاب اسلامی شاهد تاسیس و راه اندازی 22 دانشگاه و مراکزار آموزشی عالی در سطح استان بوده ایم.
وضعیت اقتصادی
کارشنای اقتصادی
یکی از مهم ترین دلایل افزایش نرخ ارز در کشور انجام مبادلات اقتصادی کشور با ارز هایی از قبیل یورو و دلار است که باید این امر از اقتصاد کشور حذف شود.
واکنش جمعی از تشکل های دانشجویی استان در پی اعلام غرق کامل نفتکش ایرانی
واکنش دانشجويان اردبیلی براي حادثه نفتکش سانچي؛
جمعی از تشکل های دانشجویی استان در پی اعلام غرق کامل نفتکش ایرانی و محرز شدن درگذشت کارکنان این نفتکش واکنش نشان دادند.
پیگری مطالبات مردمی در حواشی راهپیمایی
در حاشیه راهپیمایی مردم اردبیل مطرح شد؛
جمعی از دانشگاهیان اردبیل در حاشیه راهپیمایی ضمن اعلام حمایت از عمل به هنگام سران سه قوه بخصوص آحاد مردم در کنترل وضعیت موجود،دغدغه‌ها و مطالبات مردم از مسئولان را یاداور شده از مقامات کشوری خواستار رسیدگی به اوضاع کنونی شدند.
واکنش دانشجویان اردبیل به وقایع اخیر
واکنش دانشجویان اردبیل به وقایع اخیر؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های اردبیل نسبت به وقایع اخیر واکنش نشان داده ضمن اعلام همدردی با مردم انقلابی از دولتمردان خواستند تا با رسیدگی به مشکلات به حق مردم، توطئه های دشمنان اسلام علیه نظام را خنثی کنند.
امروز جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. تا با درک متقابل بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور شود.
هجرت به اختیار
گروه جهادی راه ناتمام دانشگاه محقق اردبیلی امسال با جذب نیرو از طیف های مختلف دانشجویان و تشکل های گوناگون کار خود را با رنگ و بویی دیگر آغار گرد
گزارش اردوهای جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل اردوهای جهادی را محفلی برای آموختن عشق ورزی به هموطن توصیف کرد و گفت: ما باید از همین اردوها کار خود را برای برطرف کردن موانع موجود بر سر راه انقلاب آغاز کنیم.
 معمای "سوئیفت" در هاله ای از ابهام
مساله سوئیفت یکی از محورهای مهم گفتگو های دو جانبه ولایتی با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بوده است؛ این در حالی بود که دولت و اقتصاددانان حامی دولت بارها تلاش کردند که نشان بدهند روابط ایران با بانک های خارجی عادی بوده و سوئیفت برقرار است.
واکنش دانشجویان ورزشکار اردبیلی به اقدام دور فوتبالیست ایرانی
دانشجویان ورزشکار اردبیلی با بیان اینکه بازیکن غیرتمند ایرانی نباید هرگز تن به بازیگری در عرصه سیاست بزند،گفت: شجاعی و حاج‌صفی با خلق شاهکارشان زیر بار ننگ ابدی رفتند که هیچگاه از خاطره ملت شهید پرور ایران پاک نخواهند شد.

صفحه‌ها