نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
راهیان نور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: از اولین روز اجرای طرح نظارت نوروزی تا اولین روز از سال نو، ۱۱۱هزار کیلو مواد غذایی فاسد از مراکز و اماکن عرضه استان کشف و ضبط شده است.
رهبر انقلاب
رهبر معظم انقلاب در اجتماع بزرگ حرم مطهر رضوی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ کند.
سالنامه قدس
موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با تاکید بر "قدس شریف"، سالنمای 1397 را منتشر کرد
بازخوانی مصدق
روزنامه "داد" در شماره 23 آبان 1330، پس از اولین نامه مصدق به ترومن نوشت: «دکتر مصدق شخصا نامه‌ای خصوصی برای ترومن فرستاده و در آن تقاضای کمک مالی امریکا به ایران را داده است.
ایستگاه سلامت نوروزی
رییس دانشگاه علوم پزشکی اربیل و معاون درمان دانشگاه به همراه چند تن از مدیران دانشگاه از ایستگاه های سلامت اردبیل واقع در سه راهی هیرو بزرگراه مقدس اردبیلی بازدید کرد.
نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رئیس نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رئیس نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با صدور پیامی در آستانه سال جدید و تقارن آن با ماه رجب گفت:نوروز 97، جلوه ای از رنگ و بوی الهی است.
گیاهان دارویی
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل :
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در مرکز رشد گیاهان دارویی این واحد، چرخه اجرای تحقیقات گیاهان دارویی برای فناوران تسهیل شده است تا بتوانند ایده های خود را تبدیل به محصول قابل عرضه کنند.
جمله سال 96
دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای منتشر کرد؛
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی مهم‌ترین و به یادماندنی‌ترین جمله ایشان در سال 96 را از دیدگاه مخاطبان به نظرسنجی گذاشت.
وقایع سال96
اشک ها و لبخندها، فرازها و فرودها، مواضع و تصمیمات، اقدامات و تلاش ها و کمبودها و کاستی ها همه و همه در سال 96 تجلی ویژه ای داشتند.
راهیان نور دانشجویی اردبیل
جمعی از دانشجویان دانشگاه های اردبیل با حضور در منطق عملیاتی جنوب کشور ضمن بازدید از مناطق عملیاتی درس ایثار و شجاعت آموختند.
حجت الاسلام حسنی
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان؛
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان در آستانه فرا رسیدن سال جدید ضمن تبریک این عید باستانی، گفت: بهار طبیعت در واقع بهترین عبرت برای شکوفایی مجدد انسان ها است.
فرمانده مرزبانی اردبیل
هوشنگ حسینی با حضور مسئولان استانی و کشوری به عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان اردبیل معرفی شد.
مسابقه "عکس سلفی من و دوست شهیدم" برگزار می شود
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد؛
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل ازبرگزاری مسابقه"عکس‌ سلفی‌ من‌ و دوست‌ شهیدم" ویژه زائران راهیان‌نور دانشجویی استان خبرداد و گفت:دانشجویان زائر می توانند آثار خود را حداکثر تا 5 فروردین 97 به دبیرخانه ستاد راهیان نور ارسال کنند.
مدبر
رئيس دفتر نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اردبيل:
رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اردبيل عيد نوروز را بهترين فرصت براي معرفت شناسي دانست.
سید هدایت علوی
یک رزمنده دوران دفاع مقدس:
یک‌ رزمنده‌ دوران‌ دفاع ‎مقدس‌ با بیان‌ اینکه‌ فضای‌ مجازی‌ بهترین‌ بستر برای‌ آشنایی‌ جوانان‌ با سیره‌ شهدا است، از فعالین‌ این‌ عرصه‌ خواست‌ تا با برگزاری‌ یادواره‌های‌ مجازی، این‌ فضا را‌ به‌ عطر شهدا معطر کنند.
آیین نوآوستی د اردبیل
آیین سنتی "نواوستی" همزمان با آخرین چهارشنبه سال در محل پل تاریخی هفت چشمه اردبیل برگزار شد.
حوادث چهارشنبه سوری در اردبیل
سرپرست مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی استان خبرداد؛
سرپرست مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی استان از آمار حوادث چهارشنبه سوری در اردبیل خبرداد و گفت:علی رغم هشدار های داده شده متأسفانه یک نفر از همشهریان در حادثه انفجار بمب دست ساز کشته و 139 نیز طی این مراسم دچار مصدومیت شدند.
جشنواره تجلیل از بانوان پژوهشگر و فناور برگزیده استان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل؛
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل در اولین جشنواره تجلیل از بانوان پژوهشگر و فناور برگزیده استان به نقش آموزش عالی در ارتقاء بانوان پرداخت و گفت: آموزش عالی نقش مهمی در توسعه توانمندی بانوان داشته است.
به مناسبت بزرگداشت شهدا انجام گرفت؛
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه پیام نور اردبیل همزمان با روز بزرگداشت شهدا با حضور در مزار شهدای گمنام اردبیل با شهدا تجدید میثاق کردند.

وبلاگستان