نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
طرح ولایت97

آخرین اخبار

اخبار ویژه

رئيس نهاد رهبري دانشگاه آزاد اردبيل:
رئيس نهاد رهبري دانشگاه آزاد اردبيل:
رئيس نهاد رهبري دانشگاه آزاد اردبيل ظهر امروز در جمع دانشگاهیان این دانشگاه به تبیین اهمیت بازخوانی تاریخ جنگ ایران و عراق پرداخت وگفت:آنچه وظيفه ماست بازخواني روزهاي انقلاب است زيرا كه جوانان ما از آن چه براي انقلاب گذشته، آگاه نيستند.
سوم خرداد در دانشگاه محقق
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد دانشگاه محقق مطرح شد؛
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری در محل سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
نشست روشنگری "جهاد از دیدگاه قرآن کریم" در دانشگاه پیام نور اردبیل
به مناسبت حماسه سوم خرداد برگزار شد؛
نشست روشنگری "جهاد از دیدگاه قرآن کریم" به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در این دانشگاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد،
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد،
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل از آغاز عرصه یابی اردوهای جهادی این دانشگاه خبرداد و گفت: امسال تصمیم گرفتیم تا همزمان با عرصه یابی از مسئولین دستگاه های اجرایی استان نیز جهت همراهی و بازدید از فعالیت های جهادی دانشجویان دعوت بعمل اوریم.
حسینی
یک رزمنده دوران دفاع مقدس:
یک رزمنده دوران دفاع مقدس اردبیل در جمع دانشجویان بسیجی از جنگ ایران و عراق بعنوان تکرار نبرد طالوت با جالوت نام برد و گفت: وحدت و همبستگی، در واقع مهمترین پیام سوم خرداد است.
نشست بصیرت افزایی "خرمشهرهای پیش رو"
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در نشست بصیرت افزایی "خرمشهرهای پیش رو" به تبیین دستاوردهای حماسه سوم خرداد پرداخت و گفت: دلبستگان به مذاکرات هسته ای، در واقع تسلیم شدگان در برابر استعمار مستکبرین هستند.
بیانیه بسیج دانشجویی به مناسبت سوم خرداد
فتح سنگرخونین شهر و آزادسازی خرمشهرکه در سخت ترین شرایط و در سایه ی عنایت ویژه حضرت حق حاصل شد؛ تنها منحصر به آن زمان نبوده و جوانان مومن و انقلابی کشور آماده ی جان فشانی و پاسداری از ارزش های اصیل نظام و انقلاب هستند.
نریمانی
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: موزه تاریخ علوم دانشگاه محقق اردبیلی برای سومین سال پیاپی به عنوان موزه برتر کشور در سال ۱۳۹۶ از سوی شورای کمیته ملی موزه های ایران(ایکوم) انتخاب شد.
محقق
استاد حوزه علمیه قم
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه مذهب به انسان آرامش می دهد، گفت: یک عارف، سالک و فردی که دارای شخصیت دقیقی است، تجلی خدا را نشان می دهد؛ چراکه انسان آئینه الهی است.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جایگاه نظام آموزشی در بهبود شاخص های سلامت جامعه" در اردبیل
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد؛
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جایگاه نظام آموزشی در بهبود شاخص های سلامت جامعه" با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه دانشگله علوم پزشکی اردبیل در سالن شهیدان نوعی اقدم این دانشگاه برگزار شد.
سومین دوره انتخابات انجمن علمی بهداشت عمومی در اردبیل
در دانشکده بهداشت اردبیل برگزار شد؛
سومین دوره انتخابات انجمن علمی بهداشت عمومی در دانشکده بهداشت اردبیل برگزار شد.
اولین دوره مسابقه دسته سازه دانش آموزان و دانشجویان سما اردبیل برگزار شد
رئيس مركز آموزشي سما اردبیل از برگزاری اولین دوره مسابقات دست سازه های دانش آموزی در این مرکز آموزشی خبرداد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقات پروش خصوصیت پرسشگری بود.
حجت الاسلام حسنی
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان؛
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با بیان اینکه دانشگاه باید الگوی جامعه باشد، گفت: دانشگاه جوانان را تربیت می کند و باید این جوانان را سالم پرورش داد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل در جمع روسا و اساتید دانشگاههای اردبیل به حلقه مفقوده توسعه استان اشاره کرد و گفت: مقالات و تولیدات علمی دانشگاه ها باید به سمت بازار کاربردی و برندسازی سوق داده شوند تا بتوان شاهد اتصال ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه شد.
 معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم؛
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم؛
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل به تبیین وظایف و کارکردهای دانشگاه ها پرداخت و گفت: برخی از نهادها باید مستقل باشند که دانشگاه جزو همین دستگاه ها است.
تودیع و معارفه رئیس دانشگاه محقق اردبیلی
با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم؛
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مقامات استانی و حضور پرشور دانشگاهیان استان در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
در آستانه ماه مبارک رمضان انجام گرفت؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با حضور در منزل خانواده شهید مدافع حرم علی آقایی ضمن تجدید میثاق با ارمان های شهدا به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.
دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری امکانی را فراهم کرده تا افرادی که امکان حضور در دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب را ندارند، بتوانند دیدگاه‌های خود را به ایشان منتقل کنند.
تجمع مردمی ـ دانشجویی در اعتراض به کشتار مردم فلسطین توسط رژیم‌ صهیونیستی
در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا صورت گرفت
جمعی از دانشجویان با تجمع در مقابل و محوطه لانه جاسوسی سابق آمریکا، ضمن حمایت از مقاومت مردم فلسطین، اعتراض خود را به انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف اعلام کردند.

وبلاگستان