نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
دوره اموزشی پهپاد

آخرین اخبار

اخبار ویژه

رضا قاسمیان
یک کارشناس مسائل سیاسی؛
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه در مسایل تحلیل سیاسی نباید انسان تماشاگر بود، گفت: انسان تماشاگر سبب نابودی جامعه می شود.
توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام گرفت؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در یک اقدام انقلابی و در راستای احیای سنت واجب امر به معروف و نهی از منکر، مصادیق معروفات و منکرهای اداری را به مجموعه اداری دانشگاه ابلاغ کرد.
کسب 12 مدال توسط دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی خبرداد؛
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از درخشش دانشجویان این دانشگاه در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشگاه های سراسر کشور خبرداد و گفت: دانشجویان دانشگاه توانستند در مجموع به ۱۲ مدال رنگارنگ دست پیدا کنند.
دیدار چهادگران دانشجو با خانواده شهدا
با حضور رئیس دانشگاه آزاد انجام گرفت؛
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل به همراه جهادگران دانشجوی این دانشگاه با حضور در منزل خانواده های شهید"حسین صابر"و"میراصغر شیخ کلامی" یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
 کارگاه «دانشگاه کارآفرین؛ الزامات و راهکارها»
در کارگاه «دانشگاه کارآفرین؛ الزامات و راهکارها» مطرح شد؛
عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به فلسفه وجودی دانشگاه های جامعه محور اشاره کرد و گفت: این دانشگاه ها باید آینده نگار بوده و با یک آینده نگری، لوکوموتیو انتقال جامعه به آینده باشند.
نامه سرگشاده شورای علمی قرارگاه احمدی روشن به شهردار اردبیل
شورای‌ علمی‌ قرارگاه‌ احمدی‌روشن‌ بسیج‎ دانشجویی‌ استان در راستای نهضت مطالبه‌گری از مسئولین، با ارسال نامه‌ای سرگشاده به شهردار اردبیل ضمن بیان برخی مشکلات به ارائه راهکار پرداخت.
بازدید مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان از اردوهای جهادی دانشجویی + تصاویر
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با حضور در عرصه های جهادی دانشجویان از نزدیک در جریان فعالیت های گروه های جهادی دانشجویی قرار رفت.
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان مادر نمونه استان انتخاب شد
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی از طرف سازمان مردم نهاد بنیاد غیردولتی فرهنگی بین المللی مادر به عنوان مادر نمونه استان اردبیل انتخاب شد.
 دومین جشنواره ملی جهادگران برگزار می شود
دومین جشنواره ملی جهادگران توسط مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی و با همکاری معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
دانشگاه پیام نور نیر
با حضور 39شرکت کننده برگزار شد
مسابقات مقدماتی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد نیر جهت شرکت در بیست و دومین دوره سراسری دانشجویان، با حضور 39 شرکت کننده در این دانشگاه برگزار شد.
کتاب گلچینی از سیر اندیشه  منتشر شد
توسط مسئول علمی بسیج دانشجویی انجام گرفت؛
کتاب" گلچینی از سیر اندیشه" حاوی مجموعه آثار منتشر شده از رضا ندایی مغانلو مسئول علمی بسیج دانشجویی در رسانه های مجازی و مکتوب چاپ و منتشر شد.
شورای شهر اردبیل
در انتخابات شورای شهر اتفاق افتاد
سی و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل امروز با دستور رسیدگی به نامه‌های واصله و انتخابات اعضای انتخابات هیئت رئیسه شورا برای سال دوم برگزار شد.
داریوش لطیفی
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از آغار ثبت نام داوطلبین تحصیل در این دانشگاه خبرداد و گفت: 70 درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای شغل شده‌اند.
مراسم سوگواری سالروز شهادت امام جواد(ع) در دانشگاه محقق اردبیلی
مراسم سوگواری به مناسبت سالروز شهادت امام جواد(ع) با سخنرانی حجت الاسلام علی نسب معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
 مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه دانشجویی در دانشگاه پیام نوراردبیل
طرح ضیافت اندیشه دانشجویی با حضور170 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور اردبیل و با سخنرانی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در این دانشگاه آغاز به کار کرد.
عسل
رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کشف و ضبط ده تن شهد عسل تقلبی در اردبیل خبر داد و گفت: با تلاش همکاران کارگاه غیر مجاز تولید شهد عسل تقلبی در اردبیل شناسایی و پلمب شد.
رئیس دانشگاه ازاد اردبیل خبرداد
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل از راه اندازی شرکت تعاونی فارغ التحصیلان این دانشگاه در اردبیل خبرداد و گفت: این کار به منظور حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاهی انجام می شود.
بازدید رئیس دانشگاه محقق از اردوهای جهادی این دانشگاه
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با حضور در عرصه جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه در محله گلمغان اردبیل از نزدیک در جریان فعالیت های جهادی دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت.
رییس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه محقق اردبیلی
رییس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه محقق اردبیلی به رسالت های دانشگاه اشاره کرد و گفت: شرکت های فناور مستقر در مرکز هرچه سریعتر برای دانش بنیان کردن محصولات خود اقدام کنند.

وبلاگستان