اخبار

نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
ثبت نام خادمین شهدا
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پانزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار ویژه

مهدی اصلانی
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیر
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیردر سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه شهرستان نیر به فعالیت های بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت جنبش دانشجویی باید همواره استکبار ستیزی و بیداری در هجمه های فرهنگی و اقتصادی دشمنان این مرز و بوم را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
تجمع بزرگ دانشجویان بسیجی اردبیل در چهل سالگی انقلاب تحت عنوان همایش من انقلابی ام با حضور بیش از 600 دانشجوی بسیجی از دانشگاه های اردبیل در مهدیه این شهر برگزار شد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع):
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه 40سال سوختیم تا پروانه ها نجات پیدا کنند عرصه فعلی را عرصه جنگ روانی عنوان کرد و گفت: دانشجویان در مطالبات به حق خود از مسئولان با منطق رفتار کنند چراکه حرف حق شکست ناپذیر است.
پرسش و پاسخ دانشجویی با نمایندگان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی
نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه محقق اردبیلی به مطالبات دانشجویان پاسخ گفتند.
حجت الاسلام حمید رسایی:
حجت الاسلام حمید رسایی:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان اردبیل با بیان اینکه ایران اسلامی نیاز به بمب اتم ندارد چراکه استقلال و خودباوری بمب اتم های ایران هستند خواستار تعیین تکلیف نهایی مدیران دوتابعیتی در کشور شد.
راه روستایی برندق به کرنق بازگشایی شد
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه حضرت عباس(ع)
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه حضرت عباس(ع) از بازگشایی راه روستایی برندق به کرنق خبر داد.
آیین تجلیل از فعالین علمی و پژوهشی دانشجویی و سازمان های مردم نهاد اردبیل
توسط اداره ورزش و جوانان برگزار شد؛
آیین تجلیل از فعالین علمی و پژوهشی دانشجویی و سازمان های مردم نهاد اردبیل با حضور جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی در مجتمع فرهنگی فدک اردبیل برگزار شد.
انجمن های علمی دانشگاه های اردبیل با راندازی نمایشگاهی دستاوردهای علمی خود را به نمایش گذاشتند.
میراضی
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان؛
بعد از گذشت حدود نیم قرن، مردم روستای پیشگمان بخش خورش رستم جنوبی هشتجین شهرستان خلخال از آب آشامیدنی لوله کشی شده بهره مند شدند.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان در جمع دانشجویان؛
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان در جمع دانشجویان؛
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در جمع دانشجویان با بیان اینکه کادرسازی اصلی ترین وظیفه بسیج در برهه کنونی است گفت: اگر نیروی تراز انقلاب تحویل جامعه ندهیم، کار جهادی صورت نگرفته و پیشرفت های کشور هم با کندی مواجه خواهد شد.
همایش بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور پارس آباد+ تصاویر
همایش بزرگداشت روز دانشجو با حضور حجت الاسلام تجلایی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان در دانشگاه پیام نور پارس اباد برگزار شد.
مطالبه گری دانشجویی این بار از مدیرعامل کشت و صنعت مغان/دانشجویان پیش قراولان نجات دشت مغان
با ارسال دعوت نامه ای به مدیر عامل کشت و صنعت مغان انجام می شود؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی پارس اباد مغان از ارسال دعوت نامه رسمی به مدیر عامل شرکت کشت و صنعت مغان خبرداد .
دغدغه های دانشجویی از سیاست تا هنر
به مناسبت روز دانشجو منتشر شد؛
روز دانشجو فرصتی برای دیده شدن و شنیدن حرف های دانشجویی است تا در واقع آرمان های دانشجویی با زبان ها و سلیقه های مختلف از جمله سیاست، هنر حتی ورزش در جامعه بازخوانی شود.
جشن دانشجویی به صورت باشکوه و با حضور مسئولان ارشد شهرستان مشکین‌شهر من جمله فرماندار شهرستان، اساتید و رئیس دانشگاه همراه با استقبال جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد که با ویژه‌ برنامه‌های متعدد فرهنگی، هنری و شاد همراه بود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه راهبردی و استراتژیک درنظام جمهوری اسلامی ایران است و باید تربیت و آموزش دانشجو معلمان با نهایت دقت و در سطح بالای علمی صورت گیرد، گفت:بنیاد خیرین دانشگاه فرهنگیان به همین منظور در حال راه اندازی است.
به مناسبت روز دانشجو انجام گرفت؛
مسئولین بسیج دانشجویی استان به همراه روسای دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور اردبیل با حضور در منازل خانواد شهدای دانشجو ایوب معادی و مهدی مرادی با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.
اهدای خون دانشجویان دانشگاه پیام نور اردبیل +تصاویر
به مناسبت روز دانشجو انجام گرفت؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور اردبیل به مناسبت روز دانشجو، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.
زیبا کلام در اردبیل
به مناسبت روز دانشجو انجام گرفت؛
صادق زیبا کلام استاد دانشگاه و از لیدرهای اصلاح طلب یکی سخنرانان کشوری به مناسبت روز دانشجو در اردبیل بود که توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به اردبیل دعوت شد اما متاسفانه این سخنرانی پشت در های بسته برگزار شد و به خبرنگاران اجازه ورود ندادند.
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل مراسم آغاز به کار مرکزتحقیقات انرژی این دانشگاه گفت: با توجه به گنجينه عظيم علمي كه در استان وجود دارد اين مركز به كانوني براي تمام متخصصان استان و كشور در جهت توسعه راهبردي مسايل جامعه تبدیل خواهد شد.

وبلاگستان