اخبار

نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی

آخرین اخبار

اخبار ویژه

گزارش خبری؛
اولین جشنواره جهادی بسیج دانشجویی استان اردبیل با هدف تجلیل از طرح ها و ایده های صاحب نظران دانشجو در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، امین صادقی به عنوان سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی اردبیل منصوب شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دیدار با جهادگران اعزامی به معمولان لرستان با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره برای حل مشکلات به‌وجود آمده در کشور پیش قدم بوده اند، گفت: هر جا گرهی در عرصه‌های مختلف بوجود آمده این سپاه و بسیج بوده که با ورود عالمانه گره از مشکلات باز کرده اند.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)؛
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به تبیین نقش ماندگار شعرا و مداحین اردبیل در زمان انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: آثار ماندگار شعرای اردبیل در زمان انقلاب و دفاع مقدس جهت انتقال به نسل آینده، گردآوری و به امانت نگهداری می شوند.
در جلسه قرارگاه راهیان نور دانشجویی مطرح شد؛
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل از اعزام بیش از 1000دانشجوی اردبیلی به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبرداد و گفت: بازدید از پالایشگاه نفت آبادان، سد کرخه و بیمارستان صحرایی امام حسین(ع) از جمله برنامه های جنبی و علمی این اردوی زیارتی است.
در نشست خبری جنبش دانشجوی اردبیل مطرح شد؛
جنبش دانشجویی اردبیل با اعلام دعوت از کاندیداهای مجلس و مطالبه گری مردمی به ارائه لیست های متعدد انتخاباتی از سوی احزاب و جناح ها انتقاد کرد و گفت: مردم نیازی به لیست های قیّم مآبانه ندارند و آگاهانه پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع):
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با بیان اینکه قاسم سلیمانی ها در اقصی نقاط عالم تار و پود آمریکا را از بین خواهند برد به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: تشکیل مجلس قوی در واقع لبیک به بیانیه گام دوم انقلاب است.
یک فعال دانشجویی:
یک فعال دانشجویی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و با بیان اینکه آزمون و خطا در انتخابات معنایی ندارد گفت: انتخابات در واقع فرصت دست یابی به وضعیت مطلوب تر در چینش ملت ها است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با انتقاد از مسئولان کشور در زمینه غفلت از فرهنگ،خواستار ایجاد دیدبان فرهنگی در جامعه شد و گفت: امروز در برهه ای قرار داریم که اگر نیازهای فکری جوانان شناسایی نشود، فکر آنها در مرزهای اعتقادی، مورد ربایش قرار خواهد گرفت.
کتاب«سرّ جاودانگی» با موضوع تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.
مجمع جهادی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت پدر شهیدان برزگر را تسلیت گفت.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دانش آموزی با حضور مسئولان آموزش و پرورش اردبیل در کانون فرهنگی و تربیتی عصمت ناحیه یک برگزار شد.
تبیین نحوه خوردن و آشامیدن و استفاده از نعمت های الهی، یکی از مقوله های بسیار مهم سبک زندگی اسلامی است که تا به امروز کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج تشریح کرد:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: در مرحله اول، تولیدات این 1500 نفر و تیم های تخصصی را 200 نفر به عنوان داور، رصد، ارزیابی و داوری کرده و خروجی این محصولات را در صورتی که دارای استانداردهای علمی باشند به یک فینال راه پیدا می‌کند که تلاش می کنیم تا پایان سال در تهران مرحله فینال برگزار شود.
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد؛
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری پنجمین جشنواره ادبی و هنری ققنوس در استان اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات به یاد سردار دلها و جبهه مقاومت ویژه دانشجویان استان اردبیل برگزار می شود.
در نامه سرگشاده جبهه جوانان انقلاب اسلامی اردبیل به مسئولان استان مطرح شد؛
جبهه جوانان انقلاب اسلامی اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به مسئولان استانی، خواستار دعوت دو سردار ملی به اردبیل شده و اعلام داشتند،تجلیل از فرماندهان جبهه مقاومت و اعلام بیعت با آرمان های سپهبد شهید قاسم سلیمانی از جمله مطالبات امروز مردم اردبیل است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل به تبیین پیام های رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه پرداخت و گفت: مخابره پیام مکتب سازی از گفتمان مقاومت به دنیا، بارزترین پیام رهبر انقلاب به جهانیان بود.
گزارش خبری؛
هوای پاک واژه‌ای است که ما را با خود به خاطرات می‌برد. خاطره روزگاری که وقتی پنجره اتاقمان را باز می‌کردیم، آسمان را آبی آبی می‌دیدیم، با تمام وجود هوا را به ریه‌ها می‌کشاندیم، آنقدر عمیق نفس می‌کشیدیم که تک تک سلول‌های بدنمان از هوای پاک، تازه و پرانرژی می‌شد.
داور فوتبال اردبیلی؛
داور فوتبال اردبیلی با انتقاد از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب میزبانی از تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، با بیان اینکه ورزش میدان صلح و دوستی است، گفت: سلیمانی های ورزش ایران، اجازه کارشکنی و توطئه چینی به دشمنان انقلاب اسلامی را نخواهند داد.

وبلاگستان