نظرخواهی

دانشگاه ها چگونه می توانند در اقتصاد مقاومتي ايفاي نقش كنند؟

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
یادواره شهدای بخش خورش رستم خلخال
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
کانال دانشجویان اردبیل در تلگرام
پشتیبانی از جبهه مردمی مقاومت

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مسیر شماره 17
هفدهمین شماره نشریه دانشجویی" مسیر" با رویکرد علمی و فرهنگی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل منتشر شد.
تاثیر اینترنت و تلگرام بر میزان مشارکت سیاسی دانشجویان
توسط مدرس دانشگاه پیام نور مشکین شهر؛
کتاب "بررسی تاثیر اینترنت و تلگرام بر میزان مشارکت سیاسی دانشجویان" توسط عبدالرضا عبداللهی مدرس دانشگاه های پیام نور مشکین شهر و رضی در اردبیل منتشر شد.
 طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد
حجت الاسلام واحدیزاده؛
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری طرح ضافت اندیشه ویژه اساتید و دانشجویان این دانشگاه خبرداد و گفت: این طرح در مشهد مقدس در حال برگزاری است.
ویژه نامه الکترونیکی یاران در محاق
به مناسبت شهادت شهید بهشتی؛
چهره‌ شهید بهشتی آن قدر برجسته است که چهره‌های برجسته‌ حول و حوش او را در محاق قرار داده، والا هر کدام از آنهایی که آن‌جا بودند که من اگر یادم می‌آمد دلم می‌خواست اسم هر ۷۲ نفرشان را بیاورم واقعاً یک چهره‌ برجسته‌ای بودند.
تمدید فراخوان نخستین یادواره شهدای بخش خورش رستم خلخال
مسئول بسیج دانشجویی خلخال خبرداد؛
مسئول بسیج دانشجویی خلخال از تمدید فراخوان یادواره شهدای بخش خورش رستم خلخال خبرداد و گفت: با توجه به استقبال شرکت کنندگان مهلت ارسال آثار تا 25 تیر ماه تمدید شد.
محمد فداییان،سرپرست دانشگاه پیام نور نیر شد
طی حکمی که از سوی افسر روحی سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل،محمد فدائیان بعنوان سرپرست دانشگاه پیام نور واحد نیر معرفی شد.
بازخوانی؛
ناگفته‌هایی از حادثه‌ تلخ سوء قصد به جان رهبر انقلاب اسلامی که در میزگرد جمعی از اعضای تیم حفاظت و اعضای تیم پزشکی ایشان مطرح شده است را در این گزارش می خوانید.
کوشکی
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران:
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: بخش زیادی از مظلوم نمایی سازمان منافقین در داخل کشور توسط رسانه‌هایی انجام شد که مدیرانشان امنیتی‌ترین افراد این مملکت بودند.
نماز عید فطر در اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان:
نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز عید فطر در اردبیل اظهار داشت:ولایت به‌عنوان زنجیره استحکام وحدت اسلامی محسوب می‌شود و ملت ایران نیز در سایه رهبری داهیانه ‏مقام معظم رهبری در راستای تحقق این وحدت گام های اساسی برداشته‌اند.‏
حجت الاسلام تجلایی
حجت الاسلام تجلایی؛
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از ماه مبارک رمضان بعنوان مسیر ایمان برای انسان نام برد و گفت: خداوند متعال با کسانی که در این مسیر قرار دارند با زبان شیرین سخن می گوید.
بورسیه‌ها چشم‌انتظار واکنش مسؤولان؛
بورسیه‌ها چشم‌انتظار واکنش مسؤولان؛
مقام معظم رهبری تذکرشان به وزارت علوم برای رفع مشکل بورسیه‌ها را پس از دو سال دوباره تکرار کردند و حالا بورسیه‌ها به حل مشکلاتشان امیدوارتر هستند.
ویژه نامه الکترونیکی روز پاداش
توسط دفتر نهاد رهبری در دانشگاه محقق؛
ویژه نامه الکترونیکی "روز پاداش" به مناسبت عید سعید فطر توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد.
کریم حاجی زاده
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی استان؛
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بازارسازی را از برنامه های اصلی دولت دانست و افزود:بازارسازی دارای هزینه های سنگین و نیازمند فعالیت های حرفه ای است.
در یازدهمین نشست استاندار با اساتید دانشگاه های استان مطرح شد؛
استاندار اردبیل در نشست خود با اساتید دانشگاه های اردبیل در دانشگاه محقق با بیان اینکه مدیران واحد های تولیدی راکد و نیمه راکد جهت حل مشکلات خود به کلینیک مدیریت مراجعه کنند،گفت:در حال حاضر اداره کل جذب سرمایه گذاری در استانداری فعال است.
پویش مردمی ملت بیدار
به همت جمعی از دانشجویان فعال اردبیلی در حوزه سایبری؛
پویش مردمی"ملت بیدار" در آستانه هفته حقوق بشر آمریکایی توسط جمعی از دانشجویان فعال حوزه سایبری در فضای مجازی راه اندازی شد.
سپهر زندگی
یادداشت؛
دنیای واقعی ما، همان دنیایی است که ما در آن بازیگریم و زندگی می کنیم و انسانها را با غمها و شادیهایشان وارد دنیای خود کرده ایم و با غمهایشان، غمگینیم و با شادیهایشان ، شاد و خرامان.
زکات فطریه
ز سوی حضرت آیة‌الله العظمی مکارم شیرازی (مدّظله العالی) میزان زکات فطره و کفاره ماه مبارک رمضان مشخص و به کلیه دفاتر ایشان در سراسر کشور اعلام شد.
از مسجد الاقصی تا کعبه
یادداشت؛
وضو گرفتم تا برای ازادی قدس بنویسم، برای آزادی مردم فلسطین از یوغ اسارت رژیمی غاصب.سپاه ابرهه از را کعبه راندند و اینک این من و تو هستیم که باید ابرهه زمان را از مسجدالاقصی برانیم.
نمازجمعه اردبیل
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه گفت: اقتدار موشکی سپاه ضریب امنیتی کشور ما را فوق العاده بالا برد.

وبلاگستان

وبلاگ آرتاویل نیوز
وبلاگ آرتاویل نیوز منتشر کرد؛
وبلاگ زایش ذهن
وبلاگ زایش ذهن بررسی کرد:
تربیت مسجدی
مطلب وبلاگی: