اخبار

نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن

آخرین اخبار

اخبار ویژه

گزارش تحلیلی؛
بعد از آشوب های ۹۶ بود که آمدنیوز به عنوان یک کانال دردسرساز زیر ذره بین قرار گرفت. کانالی که با صراحت، مردم را دعوت به اغتشاش می کرد. فعالیت های آمدنیوز چنان بود که حتی تلگرام هم آمدنیوز را با شکایت ایران و به دلیل تبلیغ فعالیت های تروریستی از دسترس خارج کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از اجرای بیش از 400 برنامه فرهنگی ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی دراردبیل خبر داد .
در آستانه اربعین حسینی برگزار شد؛
مراسم جا ماندگان اربعین با حضور پرشور دانشجومعلمان پردیس آزادگان در شهرستان نیر برگزار شد.
گزارش خبری؛
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در مراسم بدرقه 300 دانشجوی دانشگاه های استان اردبیل به همایش جهانی اربعین حسینی گفت: همایش اربعین، بهترین فرصت برای شناساندن امام حسین(ع) به جهانیان است.
روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی در اولین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری منطقه 3 کشور با کسب عناوین برتر درخشید
امام جمعه اردبیل :
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه اگر ماهیت قدرت اهریمنی غرب برای ملت‌ها روشن شود مرزهای مقاومت به خودی خود وسعت می‌یابد گفت: نقش رهبری در تأمین و حفظ عزت کشور و صیانت از انحراف در مسیر بسیار خطیر است.
گزارش خبری حضور فرمانده سپاه پاسداران در اردبیل؛
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده است، اظهار کرد: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است .
دیدار جهادگران دانشجو با نماینده ولی فقیه در لستان اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در جمع جهادگران دانشجو به تحولات علمی و پیشرفت روزافزون علم و فناوری در جهان، اشاره کرد و گفت: امروز دانشجویان ما باید در تولید علم تلاش کنند تا کشور را به اوج عزت و اقتدار در جهان برسانند.
دبیر ستاد بسیج دانشجویی پیاده روی اربعین حسینی خبرداد:
دبیر ستاد اربعین دانشجویی اردبیل با بیان اینکه 300 دانشجو از سراسر استان به همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی اعزام می شوند، گفت: این کاروان 21 مهرماه با بدرقه مسئولین دانشگاهها به مرزهای عراق اعزام خواهد شد.
یازده نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.
مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان اردبیل از انتخاب 5 شاعر اردبیلی در نخستین کنگره شعر محرم خبرداد و گفت: در مراسم اختتامیه این کنگره که در تبریز برگزار شد در مجموع از 30 شاعر برتر شمالغرب کشور تجلیل شد
در نشست تشکیلاتی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اردبیل مطرح شد؛
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در اردبیل با بیان اینکه تربیت نیروی تراز انقلابی اسلامی،اولویت دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان است، گفت: منظور از تربیت نیروی تراز انقلابی، تربیت نیروهایی متخصص و متعهد در زمینه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، رسانه ای و دانشگاهی است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور کشور در جمع اساتید این دانشگاه در اردبیل به راهکارهای تاثیرگذاری اساتید دانشگاه در جامعه پرداخت و گفت: خودسازی، کسب تقوای الهی و صداقت مهمترین عوامل تاثیرگذاری یک فرد در جامعه است.
یادداشت دانشجویی؛
رد حق شفافیت آرای نمایندگان مجلس باعث دوری مردم از انقلاب می‌شود و برای پیشگیری از آن باید مردم بدانند که نمایندگانشان در مجلس چگونه رأی می‌دهند.
ناگفته‌های جنگ ۳۳روزه به روایت سرلشکر سلیمانی؛
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به تحقق پیش‌بینی جالب رهبر انقلاب در جنگ 33 روزه گفت: اگر جنگ ۳۳ روزه متوقف نمی‌شد، قطعاً به متلاشی شدن ارتش رژیم صهیونیستی منجر می‌شد.
سركنسول جمهوری اسلامی ایران در ارزروم تركیه؛
سركنسول جمهوری اسلامی ایران در ارزروم تركیه بورسیه كردن دانشجویان خارجی و اعتماد سازی را از ارکان جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های کشور دانست و گفت:جذب دانشجویان خارجی علاوه بر درآمدزایی منجر به صدور فرهنگ ایرانی در بین ملت های مختلف می شود
مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور اردبیل؛
نشست تخصصی مسئولین فرهنگی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان اردبیل با حضور مسئول دفتذ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان در ستاد اردبیل برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل راه شهدا را، مسیر سعادت و رستگاری دانست و گفت: اگر نام شهید از خیابان‌ها و كوچه‌ها پاك شود، راه رستگاری در كشور پاك می‌شود.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل :
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: دفاع مقدس سندی پرافتخار از اقتدار و صلابت ملت ایران است.

وبلاگستان