نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
جشنواره فعالیت های برتر علمی
جشنواره ققنوس
جشنواره ورزشی شهدای دانشجو
پشتیبانی از مدافعان حرم

آخرین اخبار

 • اسحاق رسولی
  رييس دانشگاه آزاد اسلامي اردبیل؛
  رييس دانشگاه آزاد در دیدار با شهردار اردبیل به نقش اعضای هیات علمی دانشگاه در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تخصص های مورد نیاز مديريت شهري در دانشگاه ها نهفته است.
 • مجمع تشکل های دانشجویی استان
  دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان:
  دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان با بیان اینکه در طول مسیر انقلاب یکی از مجموعه هایی که به صورت صریح رفتار کرده سپاه بوده و در این راه نیز خون های پاک و مقدس زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: محافظه کاری قتلگاه انقلاب اسلامی است.
 • رهبر انقلاب
  بیانات در دیدار نخبگان جوان علمی؛
  رهبر معظم انقلاب در جمع نخبگان علمی جوان با بیان اینکه وابستگی بیچارگی می‌آورد، تصریح کردند: صنعت کشور دچار آفت مونتاژکاری است و این باعث عدم تحقق ارتباط صنعت و دانشگاه می شود.

اخبار ویژه

اسحاق رسولی
رييس دانشگاه آزاد اسلامي اردبیل؛
رييس دانشگاه آزاد در دیدار با شهردار اردبیل به نقش اعضای هیات علمی دانشگاه در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تخصص های مورد نیاز مديريت شهري در دانشگاه ها نهفته است.
مجمع تشکل های دانشجویی استان
دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان:
دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان با بیان اینکه در طول مسیر انقلاب یکی از مجموعه هایی که به صورت صریح رفتار کرده سپاه بوده و در این راه نیز خون های پاک و مقدس زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: محافظه کاری قتلگاه انقلاب اسلامی است.
مسئول بسیج اساتید
مسئول بسیج اساتید؛
مسئول بسیج اساتید استان با بیان اینکه امروز نه تنها امنیت و آرامش جامعه مدیون سپاه پاسداران انقلاب است،گفت: توسعه و آبادانی کشور در زمینه‌های مختلف علمی، صنعتی نیز در سایه تلاش های سبز پوشان است.
رئیس حوزه هنری کشور
رئیس حوزه هنری کشور؛
رئیس حوزه هنری کشور در همایش نکوداشت امیرحسین فردی ضمن بیان ویژگی‌های اخلاقی این شخصیت نامی کشور تصریح کرد: فردی به تربیت مسجدی اعتقاد ویژه داشت بطوریکه ترکیب «بچه‌های مسجد» ساخته این استاد بزرگوار است.
همایش نکوداشت زنده یاد امیر حسین فردی در دانشگاه محقق اردبیلی
همایش نکوداشت امیرحسین فردی متخلص به امیر داستان انقلاب با حضور جمعی از فرهیختگان استان در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
دیدار فرهیختگان استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)
در راستای پاسخ به سخنان ترامپ صورت گرفت؛
جمعی از اساتید دانشگاه های اردبیل در راستای پاسخ به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا با حضور در سپاه حضرت عباس(ع) ضمن دیدار با سردار بابازاده حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.
بیانیه تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل به همراه جمعی از تشکلهای دانشجویی این دانشگاه با صدور بیانیه ای سخنان اخیر ترامپ رئیس جمهور آمرا را محکوم کردند.
بیانیه مجمع تشکل های دانشجویی استان در محکومیت سخنان ترامپ
در این بیانیه آمده است: همه ی ملت و دولت ایران باید در مقابل اتمّ مصادیق استکبار یکصدا و هماهنگ بوده و در مقابل دولت آمریکا باید از مقام حرف و سخن بالاتر رفته و در مقام عمل خود را نشان دهند.
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد
در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد عنوان شد؛
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد در همایش استقبال از دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه گفت: جامعه امروزی چشمش را به دانشجویان دوخته است زیرا که آینده در دست طالبان علم است و دانشجویان در تعیین سرنوشت مملکت نقش مهمی برعهده دارند.
 انجمن ترویج زبان و ادب فارسی در اردبیل
رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق از افتتاح شعبه انجمن ترویج زبان و ادب فارسی در این دانشگاه خبرداد و گفت: با افتتاح این انجمن مطالعات ادبیات تطبیقی در استان نیز شروع می شود.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل در جمع دانشجویان بسیجی گفت: در مسئله امر به معروف و نهی از منکر پرداختن به مسائل ریشه ای مهمتر از مسائل مقطعی است.
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت امام زین العابدین«ع» در مسجد دانشگاه محقق
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت امام سجاد(ع) توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه محقق در مسجد این دانشگاه برگزار شد.
زعفران
توسط محقق دانشگاه آزاد اردبیل انجام گرفت:
بنه های زعفران سازگار با شرایط آب و هوایی سردسیر توسط حسن بیگناه از كارمندان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تولید شد.
همايون ابراهيميان،رييس دانشكده فني دانشگاه ازاد اردبیل
همايون ابراهيميان با حضور اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشكده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل به عنوان رئيس جديد اين دانشكده معرفي شد.
سردار بابازاده
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)؛
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در جمع روسای دانشگاه های اردبیل با بیان اینکه سپاه پاسداران همواره آماده است تا در راه اعتلای اسلام و ملت ایران جان فشانی کند، گفت:قدرت اصلی ایران در انسجام و یکدلی مردم و مسئولین است.
تجدید میثاق روسای دانشگاه های اردبیل با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)
در محکومیت اظهارات ترامپ صورت گرفت؛
روسای دانشگاه های اردبیل به همراه مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با حضور در دفتر فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ با آرمان های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران تجدید میثاق کردند.
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه محقق
سخنان سراسر دروغ رییس جمهور آمریکا علیه ملت بزرگ ایران بار دیگر دست چدنی و فریبکارانه سیاستمداران آمریکا را از زیر دستکش مخملی نمایان و بر کلام دوراندیشانه پیرجماران صحه گذاشت.
 مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه محقق + تصاویر
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه محقق با حضور مسئولین این دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
معاون پژوهش و فناور دانشگاه محقق
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق؛
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق در تشریح فعالیت های معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه گفت: دانشگاه محقق اردبیلی در تصمیم‌ گیری ‌های پژوهش محور در استان و کشور نقش مهمی بر عهده دارد.

وبلاگستان