نظرخواهی

دانشگاه ها چگونه می توانند در اقتصاد مقاومتي ايفاي نقش كنند؟

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
کانال دانشجویان اردبیل در تلگرام
حقوق دانشگاهیان
کانال تلگرامی آقای اندروید

آخرین اخبار

اخبار ویژه

سردار محمدتقی اصانلو
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمالغرب در اردبیل:
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمالغرب، گفت: متأسفانه برخی افراد در اداره کشور حضور دارند که انقلابی عمل نمی‌کنند که نتیجه آن ایجاد مشکلات به ظاهر لاینحل برای کشور است.
رونمایی از کتاب های "شهید غیرت" و "از حجله تا حرم"
کتاب های"شهید غیرت" و "از حجله تا حرم" مجموعه خاطرات در باره شهیدان مدافع حرم هاشم دهقانی نیا و علی آقایی در مراسم اولین سالگرد شهدای مدافع حرم در حسینیه ثارالله اردبیل رونمایی شدند
یادواره شهدای بدر و خیبر و مدافعان حرم در اردبیل
با حضور فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)برگزار شد؛
یادواره شهدای بدر و خیبر همزمان سالروز اولین سالگرد شهدای مدافع حرم اردبیل شهیدان هاشم دهقانی نیا و علی آقایی با سخنرانی سردار اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در حسینیه ثارالله اردبیل برگزار شد.
یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
همزمان با ایام سوگواری بانوی دو عالم برگزار می شود؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از برگزاری یادواره شهدای دانشجوی این دانشگاه خبرداد داد و گفت: این یادواره نهم اسفندماه با روایتگری عظیم ابراهیم پور در مسجد این دانشگاه برگزار می شود.
ماجرای شنیدنی وداع با شهدای گمنام د
بازخوانی؛
من و مصطفی بلافاصله سوار موتور شدیم و رفتیم بنیاد. امید قبلش کار خودش رو کرده بود و با همون لحن و صدای گیراش پشت تلفن گریه سرهنگ برازنده رو درآورده بود.
آماده سازی دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد جهت استقبال از شهید گمنام
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد گفت: ملت ایران مدیون و مرهون خون شهداست و خوشحالیم که پیکر مطهر شهید گمنام، در جمعی که خود را وامدار این شهیدان می دانند آرام می گیرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس
نماینده مردم اردبیل در مجلس؛
نماینده مردم اردبیل در مجلس در جمع دانشجویان با بیان اینکه برخی رشته های دانشگاهی با بازار کار تناسب ندارند به طرح آمایش رشته های دانشگاهی پرداخت و گفت: در دانشگاه ها باید فضایی فراهم شود تا دانشجویان آزادانه مسئولان استانی و کشوری را مورد انتقاد سازنده قرار دهند.
مهندسین خیّر استان تجلیل شدند
مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری استان در مراسم تجلیل از مهندسین خیّر گفت:این مجمع تاکنون طراحی 30740 مترمربع نقشه ساختمانی، نظارت بر احداث 22700 مترمربع مسجد و حسینه را برای مردم بصورت رایگان انجام داده است.
گرامیداشت روز مهندسی در دانشگاه محقق اردبیلی
با حضور نماینده اردبیل در مجلس؛
همایش بزرگداشت روز مهندسی با استقبال پرشور دانشجویان و حضور مسئولان رشته مهندسی استان و بدری نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیل برگزار شد.
تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه محقق
مراسم تجلیل از برگزیدگان سی و دومین جشنواره قرآن و عترت مرحله دانشگاهی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در مسجد این دانشگاه برگزار شد.
 آزمون پذیرش دانشجوی دکتری
نماینده رفع نقص آزمون ورودی دکتری سازمان سنجش؛
نماینده رفع نقص آزمون ورودی دکتری سازمان سنجش با بیان اینکه تنها 30 درصد آزمون در پذیرش دانشجوی مقطع دکتری تأثیر دارد،گفت: 70 درصد، سوابق تحصیلی و مصاحبه در پذیرش دانشجو تاثیرگذار هستند.
کتابچه ساهای استان منتشر می شود
به همت شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اردبیل؛
دبیر شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد استان از انتشار کتابچه ساها این مرکز خبرداد و گفت: عملیاتی شدن سه عنوان طرح پژوهشی و موافقت با برگزاری گارگاه اعتبار سنجی مجلات از جمله مصوبات جلسه شورای پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد استان بود.
مسابقات رباتیک آستارا
با کسب مقام های برتر؛
تیم آریتا به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در نخستین دوره مسابقات رباتیک استارا در لیگ های مسیریاب ساده و در لیگ مسیریاب ویژهبه مقا دوم این دوره از مسابقات دست یافت.
تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکس دانشجویی اردبیل
با حضور کاوه فرزانه؛
برگزیدگان مسابقه عکس دانشجویی با حضور کاوه فرزانه از اساتید برجسته کشوری در حوزه عکاسی مستند در سالن دفاع دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تجلیل شدند.
دوره تعالی بسیج دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان اردبیل
در دانشگاه فرهنگیان اردبیل برگزار شد؛
دوره یک روزه تعالی بسیج دانشجویی حوزه شهید علم الهدی استان اردبیل با حضور اساتید مجرب استانی و با هدف ارتقای بصیرت دانشجویان در ابعاد مختلف، در پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
مسابقه ساخت اشکال برفی در دانشگاه فرهنگیان اردبیل
دانشجو معلمان اردبیل در آخرین روزهای فصل زمستان با حضور در محوطه پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان اردبیل با ساخت اشکال برفی،به تمرین درس تعاون و همکاری پرداختند.
 سرپرست جدید دانشگاه پیام نور واحد گیوی
حسین نجفی با مجوز سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور واحد گیوی معرفی و از خدمات چندین ماهه سعید حکم علی پور قدردانی شد.
پلمپ دندان پزشکی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از تعطیل و پلمپ سه مطب غیرمجاز دندانپزشکی و دندانسازی در اردبیل و گرمی خبر داد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان
نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته با حضور شرکت ها و واحدهایی از سراسر کشور در محل دایمی نمایشگاه بین المللی اردبیل دایر شد.

وبلاگستان