نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم

آخرین اخبار

 • کنگره شهدای دانشجو و مدافع حرم استان
  مسئول بسیج دانشجویی استان:
  مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
 • نماینده ولی فقیه در استان
  نماینده ولی فقیه در استان در جمع دانشجویان؛
  نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، جلسات تضارب اراء را از ضروریات و ارزش های انقلاب عنوان کرد و گفت:برهان انقلاب، از قابلیت تحکم بر تمام اندیشه های دنیا برخوردار است.
 • نمازجمعه اردبیل
  امام جمعه اردبیل:
  امام جمعه اردبیل گفت: با توجه به اینکه قدس نه مال فلسطین بلکه مال تمام مسلمان هاست از این رو ترامپ با اعلام اینکه قدس پایتخت اسرائیل است، با تمام مسلمان ها اعلام جنگ کرده است؛او عمدا می خواهد جنگ مذهبی در دنیا راه بیاندازد

اخبار ویژه

 مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان محقق
یادداشت دانشجویی؛
رئیس جمهور امریکا که انگار یادش رفته که فرزندان فلسطین سالهاست با دست خالی مقابل این رژیم اشغالگر ایستاده و با خون خود، قدس را حفظ کرده و خواهند کرد.
کنگره شهدای دانشجو و مدافع حرم استان
مسئول بسیج دانشجویی استان:
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
درخشش تیم تنیس روی میز دانشگاه محقق در مسابقات قهرمانی منطقه 3 کشور
سرپرست مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق خبر داد؛
تیم تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه محقق در مسابقات قهرمانی منطقه 3 کشور با کسب مقام های برتر در مجموع تیمی به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
ایین نکوداشت مقام معلمی حسین شایقی
رئیس دانشگاه محقق خبرداد؛
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری آیین نکوداشت مقام علمی عضو هیأت علمی دانشگاه محقق و از دانشمندان برجسته جهان در اردبیل خبرداد و گفت: این مراسم 26 آذر ماه در این دانشگاه برگزار خواهد شد.
جشن بزرگ روز دانشجو در اردبیل
توسط دانشگاه فرهنگیان انجام گرفت؛
جشن بزرگ روز دانشجو توسط دانشگاه فرهنگیان اردبیل و با حضور پرشور دانشجویان این دانشگاه در سالن فدک اردبیل برگزار شد.
سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر:
سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر خبر داد:
سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر از پذیرش دانشجو در این دانشکده خبر داد و گفت: دانشکده کشاورزی مشگین شهر در رشته های علمی کاربردی در 4 رشته مقاطع کارشناسی ناپیوسته و 2 رشته کاردانی دانشجو می پذیرد.
تجمع دانشگاهیان اردبیل در محکومیت اقدام بی شرمانه رئیس جمهور آمریکا+تصاویر
دانشگاهیان دانشگاه های محقق و آزاد اردبیل بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با تجمع در مقابل مساجد دانشگاه ها خشم و نفرت خود را از اظهارات رئیس جمهور آمریکا نشان دادند.
نماینده ولی فقیه در استان
نماینده ولی فقیه در استان در جمع دانشجویان؛
نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، جلسات تضارب اراء را از ضروریات و ارزش های انقلاب عنوان کرد و گفت:برهان انقلاب، از قابلیت تحکم بر تمام اندیشه های دنیا برخوردار است.
دیدار جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان
دانشجویان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مطرح کردند؛
جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل به مناسبت روز دانشجو با حضور در مصلی اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمع اردبیل دیدار کردند.
تظاهرات مردم اردبیل در محکومیت تصمیم آمریکا مبنی بر اعلام بینت المقدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب -عکاس:مجید ممی نژاد
مردم ولایی استان اردبیل در محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت این رژیم از تل‌آویو به بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.
بیت المقدس، پایتخت جبهه مقاومت
یادداشت دانشجویی؛
رژیم غاصب صهیونیستی و بزرگترین حامی او یعنی آمریکا بداند که دوران ارعاب و تهدید و قلدری ابرقدرت ها سپری شده و جبهه مقاومت هرگز به اسرائیل اجازه نخواهد داد تا بیت المقدس را بعنوان پایتخت خود برگزید و باید این رویا را با خود به گور خواهد برد.
 مسئله فلسطین قابل مذاکره و مسامحه نیست
بیانیه بسیج دانشجوی اردبیل در مورد قدس شریف؛
تصمیم نابخردانه، دولت آمریکا در مورد قدس شریف در واقع اهانت و تجاوز آشکار به عواطف و مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمانان در اقصی نقاط جهان است،لذا همه مسلمانان باید برای حفظ حرمت قدس شریف ،قبله اول مسلمین قیام کنند.
 دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق به تبیین ویژگی های یک دانشجوی فعال پرداخت و گفت: دانشجوی فعال باید در هر جمعی ذهنی روشن تر، زبانی گویاتر و ابتکاری بیشتر از خود نشان دهد.
برگزاری نمایشنامه خوانی تا تریبون آزاد اگر من رئیس دانشگاه بودم در دانشگاه محقق
همراه با روز دانشجو 2؛
برنامه های روز دانشجو در دانشگاه محقق با برگزاری برنامه های متعدد علمی، فرهنگی و هنری توسط تشکل های دانشجویی متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شد.
جشن بزرگ روز دانشجو در دانشگاه آزاد اردبیل
توسط بسیج دانشجویی برگزار شد؛
جشن بزرگ روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان و نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
مجید تکانلو
یادداشت دانشجویی؛
ما از نسل همان دانشجویان انقلابی معترض در روز 16 آذر هستیم که ایده استکبارستیزی را کاشتند تا درس عبرتی برای آیندگان شود.
برنامه های روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
همراه با روز دانشجو -1؛
همزمان با روز دانشجو برنامه های متعدد علمی، فرهنگی و هنری چون انتخابات کانون اخلاق حرفه ای، ایستگاه صلواتی، کارگاه شادی و نشاط، نشست صمیمی رئیس دانشگاه با جمعی از دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.
دیدگاه های مسئولین دانشگاه‌های اردبیل در مورد روز دانشجو؛
امروز جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. تا با درک متقابل بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور شود.
امام جمعه اردبیل
امام‌جمعه اردبیل با صدور پیامی پیروزی غرورانگیز سعید علی حسینی در مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری جهان را تبریک گفت.

وبلاگستان