پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
راهیان نور غرب کشور
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
12. تير 1396 - 9:42   |   کد مطلب: 4850
مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان ضمن یادآوری پرونده سیاه وهابیت در طول حیات خود،گفت: امروز کار به جایی رسیده است که منابع اقتصادی و دلارهای نفتی آل سعود به جای خدمت به اسلام و مسلمین صَرف قتل و کشتار مسلمانان مظلوم در یمن، سوریه و عراق می‌شود.
حجت الاسلام سید سیاح

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، حجت الاسلام سید محمد سید سیاح مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان تخریب بارگاه چهار امام معصوم در سال 1344را  یکی از جنایان صورت گرفته توسط فرقه ضاله وهابیت عنوان کرد و گفت: وهابیت در طول حیات خویش پرونده سیاهی از جنایات  و وحشیگری را پر کرده است و امروز نیز گره های تروریستی چون داعش و النصره دست پرورده سران  همین فرقه ضاله است.

سید سیاح با بیان اینکه امروز وهابیت به استخوانی در گلوی مسلمین تبدیل شده است، گفت: امروز طالبان، القاعده و داعش با تأثیر از آیین وهابیت دست به آدم کشی و عملیات انتحاری می زنند و رژیم های وابسته به یهودیت و مسیحیت نیز از این سوژه علیه اسلام استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: وهابیت امروز در خدمت جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی است و حکومت جنایتکار آل سعود نیز منویات و نقشه‌های آمریکا را در منطقه اجرا می کند.

مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان با بیان اینکه این رژیم، چهره ای خشن از اسلام  را در دنیا به تصویر کشیده است، گفت: امروز کار به جایی رسیده است که منابع اقتصادی و دلارهای نفتی آل سعود به جای خدمت به اسلام و مسلمین و ایجاد وحدت و همبستگی اسلامی ، صَرف قتل و کشتار مسلمانان مظلوم در یمن، سوریه و عراق می‌شود.

سید سیاح در ادامه سخنان خود به تحرکات اخیر رژیم ال سعود در منطقه اشاره کرد و گفت: امروز ماشین جنگی عربستان به دلایل واهی وارد کشور بحرین شده و با دفاع از حکومت نامشروع بحرین، اعتراضات مردمی در این کشور را با گلوله و ریختن خون های معترضین پاسخ می دهند.

مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان در پایان سخنان خود به لزوم نقد افکار و اندیشه های ناصحیح وهابیت توسط علمای اسلام اشاره کرد و گفت: امروز بر همه علمای بلاد اسلام واجب است که چهره  وهابیت را به دنیا معرفی کرده و با اظهار برائت از آنها، افکار و اندیشه های ناصحیح وهابیون را در صحنه های بین المللی مورد نقد قرار دهند.

سید سیاح با بیان اینکه وهابیت برای امنیت یهود، ارزش قائل است، گفت: این رژیم برای امنیت مسلمانان ارزشی قائل نیست چونکه وهابیت برداشتی ناصحیح از توحید داشته وآیات قرآن را تفسیر به رأی کرده و با کمترین بهانه ای اهل اسلام را به شرک و کفر متهم می کنند.

وی خاطرنشان کرد:وهابیت در عصر کنونی همچون خوارج دوران امام علی(ع)، منشأ فساد است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار