پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
طرح ولایت97
20. تير 1396 - 9:36   |   کد مطلب: 4900
توسط سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان برگزار شد؛
دوره تخصصی روشهای صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در اردبیل
دوره آموزشی تخصصی روشهای صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با حضور مبلغه های حوزه های علمیه خواهران استان توسط سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) در اردبیل برگزار شد.
دوره تخصصی روشهای صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در اردبیل

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، دوره  آموزشی تخصصی روشهای صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با حضور اساتید مجرب کشوری و استانی ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان توسط سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) و با همکاری اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان در اردبیل برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد سید سیاح مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب یک دوره آموزشی تخصصی با موضوع روش های صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه با شرکت جمعی از مبلغه های حوزه علمیه خواهران استان زیر نظر اساتید برتر استانی و کشوری چون نیلچی زاده کارشناس برنامه سمت خدا و مشاور سازمان ملی جوانان در امور دختران٬ زنان و خانوده در محل سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه استان برگزار شد.

وی ضرورت برگزاری دوره های از این دست را جهت همفکری و بصیرت افزایی طلاب و مبلغه ها ضروری دانست و گفت:این دوره آموزشی با هدف آشنایی با روش های صحیح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب جهت مقابله با شبیخون فرهنگی برگزار شد.

سیر تاریخی پوشش و عفاف در جهان،هجوم خاموش علیه عفاف و حجاب،بررسی ماجرای کشف حجاب در ایران،پوشش و حجاب در ادیان،تأثیر پوشش در ایجاد آرامش روانی انسان ، انتقال تجربیات و بررسی شبهات حجاب از جمله سرفصل های آموزشی این دوره آموزشی عنوان شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار