پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
یادواره شهدای بخش خورش رستم خلخال
پایگاه تحلیل های دانشجویی
کانال دانشجویان اردبیل در تلگرام
پشتیبانی از جبهه مردمی مقاومت
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
22. تير 1396 - 7:34   |   کد مطلب: 4924
مراسم گرامیداشت روز بسیج ورزشکاران در زورخانه عاشقان حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) شهرستان اردبیل برگزار شد.
بسیج ورزشکاران

به گزارش ابصارخبر به نقل از خبرگزاری بسیج از اردبیل، ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در این مراسم گفت: ورزشکاران وارثان شهدا و سفیران لایق و شایسته در میادین مختلف ورزشی هستند.

 
 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: ورزش زور خانه ای پیوند دهنده بین جوانمردی، پهلوانی و قدرت انسانی است که هر حرکت این ورزش معنای خاص خود را می طلبد.

بهتاج ورزش زور خانه ایی را نشأت گرفته از فرهنگ و اخلاق عنوان کرد و افزود: همواره بایستی حافظ و توسعه دهنده ورزش زور خانه ای باشیم.

در ادامه برنامه عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) گفت : فتوت و پهلوانی برای هیچ زمانی از بین نخواهد رفت و ورزش وسیله ای است برای رسیدن به تکامل و این تکامل برای دفاع از کیان و میهن اسلامی است .

 
 

 

عبدی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت ورزش زورخانه ای و پهلوانی افزود:فضای ورزشخانه باستانی ،فضای احترام به ارزش های الهی و ائمه اطهار است.

 
 

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) افزود :عرصه ورزش مهمترین عرصه ای است که میتوانیم پیام شهدا را برسانیم و شهدای ورزشکار ما و همه شهدا در این راه به دشمنان ثابت کردند که ایران جای مهد دلیران می باشد.

در ادامه برنامه باستانی کاران به اجرای ورزشهای نمایشی پرداختند.