پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
جشنواره فعالیت های برتر علمی
جشنواره ققنوس
جشنواره ورزشی شهدای دانشجو
پشتیبانی از مدافعان حرم
31. شهريور 1396 - 16:47   |   کد مطلب: 5313
در پی سخنان توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا به ملت ایران، نمازگزاران در استان اردبیل پس از اقامه نماز جمعه تظاهرات کرده و فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.
مرگ بر امریکا

به گزارش ابصارخبر به نقل از سبلان‌ما،  همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ضد آمریکایی امروز جمعه بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر استان اردبیل نیز برگزار شد؛ این راهپیمایی در شهر اردبیل از مصلی امام خمینی (ره) به سمت چهارراه امام انجام شد.
راهپیمایان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اهانت رییس جمهور آمریکا به ملت شریف و انقلابی ایران با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا اعلام کردند که  ملت حسینی ایران هرگز ذلت را نخواهند پذیرفت.

خروش مرگ بر آمریکای نمازگزاران بیله سواری+تصاویر 

مردم شریف و نمازگزار شهر مرزی بیله سوارمغان پس از اقامه نماز جمعه امروز 31 شهریور همزمان با آغاز ماه محرم، ماه عزای سالار شهیدان و آغاز هفته دفاع مقدس، در پاسخ به سخنان گستاخانه، ابلهانه و سخیف ترامپ، رئیس جمهوری دولت مستکبر و شیطان صفت آمریکا علیه ملت با فرهنگ و سلحشور ایران تظاهرات ضد آمریکایی بر پا کردند.

به گزارش سایت صبح مغان، در این راهپیمایی نمازگزاران یکپارچه شعار " مرگ بر آمریکا " و مرگ بر اسرائیل را سر دادند.      

مرزداران بیله سواری در اعتراض به سخنان "ترامپ" راهپیمایی کردند+تصاویر
 
مرزداران بیله سواری در اعتراض به سخنان "ترامپ" راهپیمایی کردند+تصاویر
 
مرزداران بیله سواری در اعتراض به سخنان "ترامپ" راهپیمایی کردند+تصاویر

راهپیمایی مردم پارس آباد در محکومیت سخنان ترامپ + تصاویر

، مردم همیشه در صحنه شهرستان پارس آباد همگام با سایر هموطنان سراسر کشور در محکومیت سخنان رئیس جمهوری آمریکا علیه ملت ایران، راهپیمایی اعتراض آمیز برگزار كردند.

به گزارش سایت  آران مغان اين راهپيمايي در حالي همزمان با آغاز ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس، پس از اقامه نمازجمعه از مصلي امام خميني (ره) تا ميدان امام حسين (ع) برگزار شد كه راهپيمايان با در دست داشتن پرچم يا حسين و حمل پلاكاردهايي و با شعار کوبنده مرگ بر آمریکا اين گستاخي هاي ترامپ را محكوم كردند.

 
 
 
 

 

راهپیمایی نمازگزاران نیری بر ضد مواضع سخیف ترامپ +تصاویر

نمازگزاران در نیر با برپایی راهپیمایی اعتراضی در پاسخ به سخنان گستاخانه، ابلهانه و سخیف ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا علیه ملت سلحشور ایران از مصلی نیر تا میدان نماز راهپیمایی کردند.
 

به گزارش نیریمیز، در این تظاهرات که  همزمان با آغاز ماه محرم، ماه عزای سرور و سالار شهیدان و آغاز هفته دفاع مقدس، برگزار شد، نیری ها با شعار "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آل سعود" خشم خود را از سخنان رئیس جمهور آمریکا  اعلام کردند.
در انتها نمازگزاران با قرائت بیانیه‌ای، پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا را توسط دستگاه دیپلماسی خواستار شدند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار