پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
12. آبان 1396 - 14:15   |   کد مطلب: 5533
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با صدور پیامی اظهار داشت: ایستادگی مردم ایران در برابر آمریکا، ابهت دروغین آن را شکست و بارقه ای از امید به رهایی را در دلهای مردم محروم آمریکای لاتین، افریقا و خاورمیانه روشن کرد.
رئیس دانشگاه محقق

به گزارش خبرنگار ابصارخبر: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان آحاد ملت ایران به خصوص قشر فرهیخته دانشگاهیان را جضور حماسی و ضد استکباری در یوم الله 13 آبان دعوت کرد:

در پیام رئیس دانشگاه محقق به مناسبت 13 آبان آمده است: اشغال لانه جاسوسی امریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در آن زمان آنچنان به جا و بموقع بود که یک ملت با تمام قامت خود از آن پشتیبانی کرد و ایستادگی در برابر آن را نشانه خودباختگی، مزدوری و خالی کردن پشت مظلومین عالم قلمداد کرد.

صادقی در پیام خود با بیان اینکه اگر چه امروز امریکا و استکبار جهانی با لعاب دروغین حمایت از حقوق بشر چهره کریه خود را میپوشاند، می افزاید: در دهه ۵۰ هر پیر و جوانی از امریکا چهره ای جز ددمنشی و خونخواری سراغ نداشت. هر جا که سخن از حق کشی، تجاوز، شکنجه، کودتا و ستم بود نام امریکا سرخط هر خبر و تحلیلی بود.

 

وی می افزاید: ایستادگی جانانه مردم ما در برابر امریکا در آن زمان ابهت دروغین آن را شکست و بارقه ای از امید به رهایی را در دلهای مردم محروم امریکای لاتین، افریقا و خاورمیانه روشن کرد.
 رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در ادامه پیام خود ندای لبیک به آزادی را نه به استعمار و استکبار دانست و گفت: می توان با فرهنگ بومی بر اساس مقتضیات زمان از حقوق اساسی انسانها پاسداری و در عین حال الگوهای آلوده و فاسد رشد و توسعه امریکایی را لگدکوب کرد.

صادقی می افزاید: ایران عزیز ما در شرایطی که از ضعف نظامی، گسیختگی در شیرازه امور کشور، توطئه های داخلی گروهکهای تروریستی و ضدانقلاب و آغاز یک راه پر فراز و نشیب رنج می برد، از اقتدار خود پاسداری کرد، حال، این ملت تاریخی و تاریخ ساز چگونه می تواند در اوج شکوفایی، نهادینه شدن سازمانهای اجرایی، تجهیز نیروهای نظامی و افول ضد انقلاب داخلی تسلیم خواسته های نامشروع استکبار شود؟

در پایان پیام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی آمده است: دانشگاهیان اردبیل یک دل و هم صدا یک بار دیگر با شهدای بزرگ انقلاب و دفاع مقدس، امام شهیدان و رهبر فرزانه جمهوری اسلامی پیمان می بندند که وعده های دروغین نان و آب دشمنان، آنها را از صراط مستقیم الهی و مسیر حق خارج نکند چونکه اعتقاد دارند:ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار