پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
راهیان نور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
پشتیبانی از مدافعان حرم
25. بهمن 1396 - 11:10   |   کد مطلب: 6018
پیام رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها به کارگردان متعهد سینما؛
حاتمی‌كیا، مظهر انسان‌هایی است كه با انقلاب اسلامی در تاریخ ظهور كرده‌اند
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های کشور در پیامی گفت: حاتمی‌كیا در عرصه‌ی سینما، مظهر انسان‌هایی است كه با انقلاب اسلامی ایران در تاریخ ظهور كرده‌اند و آنان را باید «طلایه داران عصر معنویت» خواند. او یك «بسیجی» است.

به گزارش ابصارخبر، به نقل از روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان طی پیامی ضمن قدردانی از سخنان مسئولانه و از سر درد هنرمند متعهد، ابراهیم حاتمی کیا از او به عنوان مظهر طلایه داران عصر معنویت نام برد.

در این پیام آمده است: 

صحبتهای مسئولانه و از سر درد هنرمند متعهد جناب آقای ابراهیم حاتمی کیا در روزگاری که تمام دستگاههای تبلیغاتی دشمن برای کمرنگ کردن ارزش ها در تلاشند و  دفاع از ارزش ها را منکر می خوانند، نوید بخش پیدایش طبقه ای از هنر متعهد است که در سالهای نه چندان دور در شهید سید مرتضی آوینی دیده بودیم.
اگر عافیت طلبی عده ای حکم می کند تا تمامی ارزش ها را منکر شوند و در کارهایشان متوسل سفارتخانه های خارجی شوند، مسلم است وجود گوهرهایی چون ابراهیم حاتمی کیا که با افتخار خود را وابسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی می داند، بسیاری را برنجاند.
و چه زیبا گفت سید شهیدان اهل قلم که گویی برای همین امروز نوشته است: "ظهور «حاتمی‌كیا» در سینمای انقلاب واقعه‌ای است نظیر انقلاب. هر كس سینما را بشناسد و آدم مغرضی هم نباشد، قدر «حاتمی‌كیا» را به مثابه یك فیلمساز در خواهد یافت. اما «حاتمی‌كیا» فقط در این حد توقف ندارد. او در عرصه‌ی سینما مظهر انسان‌هایی است كه با انقلاب اسلامی ایران در تاریخ ظهور كرده‌اند و آنان را باید «طلایه داران عصر معنویت» خواند. او یك «بسیجی» است."
"ابراهيم جان بسيجي و عاشق بمان و جز درباره عشاق حق و بسيجي ها فيلم مساز"

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار