پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
29. ارديبهشت 1397 - 17:45   |   کد مطلب: 6284
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان؛
تربیت و سالم سازی جوانان از وظایف دانشگاه ها است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با بیان اینکه دانشگاه باید الگوی جامعه باشد، گفت: دانشگاه جوانان را تربیت می کند و باید این جوانان را سالم پرورش داد.
حجت الاسلام حسنی

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، حجت الاسلام عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جمع اساتید دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مسئولیت ریاست دانشگاه، مسئولیت سنگینی است و از طرف دیگر جامعه توقعات زیادی از دانشگاه دارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه باید الگوی جامعه باشد، افزود: دانشگاه جوانان را تربیت می کند و باید این جوانان را سالم پرورش داد.

رئیس دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تصریح کرد: فردای کشور از آن دانشجویان امروز است و دانشجویان باید با ارزش های دینی و انقلاب آشنایی پیدا کنند.

حسنی با اشاره به اینکه آرامش و آسایش امروز کشور را مدیون نظام و انقلاب اسلامی هستیم، اظهار کرد: امروز وظیفه ما سنگین است و اگر قدرشناس زمان خویش نباشیم فردا همه مسئول خواهیم بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: خدمت در جمهوری اسلامی در واقع خدمت در مکتب ائمه اطهار است و باید زمینه ظهور حضرت ولیعصر(عج) را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار