دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
18. خرداد 1397 - 15:35   |   کد مطلب: 6367
امام جمعه وقت اردبیل گفت:استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان‌ها می‌خواست حاشیه امنی برای اسرائیل درست کند ولی جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه‌ها را نقش بر آب کردند.
فروغی

به گزارش ابصارخبر، آیت‌الله علی فروغی امام جمعه موقت اردبیل در خطبه‌های این هفته نماز جمعه حضور عظیم مردمی در راهپیمائی روز قدس ارج نهاد و گفت:این حضور نشانگر هوشیاری و بصیرت ملت ماست.

وی با بیان اینکه اگر ملتی بصیر باشد، شکست نخواهد خورد گفت: اکنون مسئله قدس، مسئله عالم اسلام بوده و در راه جهانی شدن و تبدیل شدن به مسئله بشریت و عموم انسان‌های آزاده است.

خطیب جمعه اردبیل بیان کرد: مقاومت پیروز است و اگر مذاکراتی هم صورت می‌گیرد در سایه مقاومت است اما باید توجه داشته باشیم که با میز مذاکره نمی‌شود به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: آمریکا در موضوع برجام از اول قصد داشت که آنچه را که نمی‌تواند در میدان مبارزه از ایران بستاند، در پای میز مذاکره به دست آورد.

امام جمعه موقت اردبیل اظهار کرد: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان‌ها می‌خواست حاشیه امنی برای اسرائیل درست کرده و ذهن آنها را از مبارزه با رژیم صهیونیستی منحرف سازد ولی جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه‌ها را نقش بر آب کردند.

فروغی گفت: دشمن با تحمیل فشار بر مردم می‌خواهد تا آنها کوتاه بیایند، فشارهای اقتصادی و روانی از جمله مواردی است که دشمن درصدد است تا مردم را به واسطه آنها از اهداف مقدس خود منصرف سازد لیکن در این میان دستور مقام معظم رهبری مبنی بر باز تولید سانتریفیوژها، یهترین اقدام برای خنثی سازی اقدامات روانی دشمن بود.

این استاد حوزه بیان کرد: دولت آمریکا استقلالی از خود ندارد و با برنامه‌ریزی نتانیاهو و منافقین تصمیم می‌گیرد؛ خلع سلاح موشکی ایران مساوی با سلب قطعی امنیت ایران است و هیچ ضرری برای ایران بالاتر از از دست دادن زیرساخت‌های امنیتی نیست و ملت بصیر ما هیچ وقت زیر بار این ذلت نخواهند رفت.

وی با تجلیل از شهدای اخیر مرزبانی استان تصریح کرد: مرزبانی در روایات و تعالیم دینی امری مقدس است و این شهدا در راه دفاع از مرزهای اسلام و مقدسات جان خود را از دست دادند.

فروغی از اینکه مجلس شورای اسلامی نقش حیاتی در مدیریت تحریم‌ها نداشته و طرح‌های حیاتی برای حل معضلات اقتصادی ارائه نکرده به شدت انتقاد کرد و نمایندگان را به تحرک بیشتر فراخواند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار