پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
28. تير 1397 - 13:08   |   کد مطلب: 6494
نماینده ولی فقیه در استان دردیدار از مناطق عملیاتی شمالغرب؛
دشمن جرأت نزدیک شدن به مرز‌های کشور و توان مقابله با ملت ایران را ندارد
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: امروز برای ما عزت بزرگی است که دشمن جرأت نزدیک شدن به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و توان مقابله با رزمندگان ایران را ندارد .
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل،

به گزارش ابصارخبر به نقل از  خبرگزاری بسیج از اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی طی بازدید از پایگاه ها و دیدار با رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس (ع) در مناطق عملیاتی شمالغرب کشور، تصریح کرد: توفیقی گشت در حضور استاندار استان اردبیل،فرماندار اردبیل و معاونین استاندار و فرماندهان و مسئولان سپاه و تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مناطق مرزی شمالغرب کشور حضور داشته باشیم و از نزدیک شاهد اقدامات موثر و فعالیت ها و رشادت های رزمندگان اسلام در این مرزها باشیم و از طرف اهالی و امت اردبیل عرض ادب و تشکر نماییم.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: حضور اشرار، پ.ک.ک، کوموله و دموکرات در آن طرف مرزها مشاهده می شود و اگر رزمندگان عزیز ما از مرزهای کشور حفاظت نکنند امنیت کشور در معرض خطر قرار خواهد گرفت و جنایات بزرگی روی خواهد داد و همچون دوران دفاع مقدس امنیت جانی بسیاری از مردم مومن،مسلمان و امت کشور در خطر خواهد افتاد.

امام جمعه اردبیل اظهار داشت: مسئولان ما بایستی در این مناطق حضور داشته باشند تا از نزدیک شاهد چگونگی امنیت کشور و دفاع از مرزهای کشور باشند و ببینید که امنیت در کشور چگونه با هزینه سنگین که جوانان ما و عزیزان ما در این مسیر جان خود را در مقابل اشرار و برای امنیت کشور سپر کرده اند تامین می شود.

دشمن جرأت نزدیک شدن به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و توان مقابله با ملت ایران را ندارد

نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز برای ما عزت بزرگی است که دشمن جرأت نزدیک شدن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران و توان مقابله با رزمندگان و ملت ایران را ندارد در حالی که مرزهای ما بدون حائل و بدون سیم خاردار می باشد و اگر رزمندگان و مرزبانان ما در این مناطق حضور نداشته باشند دشمنان در کشور به جنایات بزرگی دست خواهند زد.

وی بیان کرد: خدا را بسیار شاکریم در طول تاریخ اجداد ما توانسته اند حافظ خاک و کشور ما باشند و امروز یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران این است که خاک کشور و عزت کشور را به خوبی حفظ و نگه داری کرده است و اگر آرمان های جمهوری اسلامی ایران نبود امروز کشور در حال سقوط بود.

آیت الله عاملی با بیان اینکه با حاکمیت ملی ،اقتدار، وحدت، اتحاد و روحیه حماسی توانسته ایم دشمنان خود را مایوس نمایم، گفت: یأس و نا امیدی دشمنان ایران مرهون اقتدار و حضور رزمندگان کشور در مرزها است که توانسته اند عزت و  سربلندی کشور را حفظ نمایند و دشمنان را به سوی یاس و نا امیدی ببرند.

دشمن جرأت نزدیک شدن به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و توان مقابله با ملت ایران را ندارد

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: مایه مباهات است که رزمندگانی از استان اردبیل و همینطور از مرزبانان عزیز در مرزهای شمالغرب کشور حضور دارند و حافظ خاک کشور ، دین و ناموس ما هستند و کاش توفیقی برای ما فراهم گردد تا بتوانیم در لباس مرزبانان و دکنار این عزیزان رزمنده حافظ مرزها باشیم و نسبت به خدمت کشور در این شرایط انجام وظیفه کنیم.

اتحاد و یکپارچگی در داخل کشور  پیام حضور مرزبانان و رزمندگان سپاه در مرزهای کشور است

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز در بازدید از پایگاه های مرزی تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در شمالغرب کشور گفت: بازدید امروز از پایگاه های مرزی و دیدار با رزمندگان و مرزبانان میهن اسلامی یک توفیقی بود تا رشادت ها و فعالیت های رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل را در مزهای شمالغرب کشور از نزدیک ببینیم  و از آنها به پاس فعالیت های شبانه روزی و حفاظت از این مرزها تشکر و قدردانی کنیم.

بهنامجو اظهار داشت: روحیه بسیار بالای این عزیزان مایه دلگرمی برای ما مسئولین است و دفاع و حفاظت از مرزهای کشور و امنیت پایدار که برای کشور به ارمغان آورده است و فعالیت ها و کارهای ما در کشور به خوبی پیش می رود به تبعه این امنیت ها است.

وی تصریح کرد: امروز حضور مرزبانان و رزمندگان سپاه در مرزهای کشور یک پیام است که ما در داخل کشور بایستی با دست به دست هم دادن و با اتحاد و همدلی و یا یکپارچکی کامل بتوانیم در توسعه کشور قدم های بزرگ و اساسی برداریم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران امنیت پایدار مرزهای شمالغرب کشور و نا امنی های خاورمیانه نشان از قدرت، استحکام و نفوذ ناپذیری کشور عزیزمان به برکت ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام دارد.

امنیت ایران عزیزمان در قلب بحرانی جهان ، قدرت های جهانی را به چالش کشانده است و این به چالش کشیدن ها مرهون رشادت شهدای عزیزمان در دورا هشت سال دفاع مقدس، چه شهدای مرزی و مدافعان حرم است.

امنیت شمال غرب ایران امنیتی بی بدیل است که با ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان در مرتفع ترین ارتفاعات شمالغرب به دست آمده است.

گزارش از: سید ساجد یعقوبی

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها