پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
1. مهر 1397 - 14:06   |   کد مطلب: 6747
اردوان قربانی با حکم رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سرپرست جدیدمعاونت اداری و مالی این دانشگاه منصوب شد.
اردوان قربانی

به گزارش ابصارخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید معاون اداری و مالی دانشگاه محقق اردبیلی در این دانشگاه برگزار شد.

عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در این مراسم با بیان اینکه کار کردن در حوزه اداری و مالی با تغییرات اخیر قیمت ها و تکانه های اقتصادی کشور سخت است، تصریح کرد: در چنین وضعیتی سرعت کار پایین می آید و این موجب فشار مضاعف بر مدیران این حوزه شده و همه را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی با بیان اینکه هدف دشمنان نظام و انقلاب اسلامی هم فشار بر لایه های مختلف مدیریتی و جامعه است، ادامه داد: هدف دشمنان نظام و انقلاب این است که کمر مسئولان را زیر فشارها خم کرده و خواسته های خود را به منصه ظهور برسانند اما در نظام اسلامی که مبتنی بر آموزه های دینی- اسلامی و مردمی است بایستی با استراتژی های تعریف شده توسط بزرگان نظام و تدابیر اندیشیده شده در مقابل زیاده خواهی های دشمنان پایداری و مقاومت کرد تا نتوانند به اهداف شوم خود برسند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه باید با اتحاد و همدلی از این شرایط سخت عبور کنیم، تصریح کرد: در زمان ۸ سال دفاع مقدس علیرغم تمام فشارهای پیدا و پنهان دشمنان، توانستیم در کنار هم در برابر دشمنان مقامت کنیم و الان هم در شرایط جنگ اقتصادی باید در کنار هم باشیم و با همت و تلاش مضاعف از این شرایط عبور کنیم.

پیش از این مهرداد محرم زاده به مدت 2 سال عهده دار این سمت در دانشگاه محقق اردبیلی بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار