مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
16. مهر 1397 - 17:36   |   کد مطلب: 6816
تفاهم نامه همكاري دانشگاه آزاد اسلامي و اداره كل ورزش و جوانان استان اردبيل در زمينه هاي پژوهشي، آموزشي، فناوري، سخت افزاري و توسعه ورزش هاي دانشجويي منعقد شد.

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، پیش از ظهر امروز تفاهم نامه همكاري دانشگاه آزاد اسلامي و اداره كل ورزش و جوانان استان اردبيل در زمينه هاي پژوهشي، آموزشي، فناوري، سخت افزاري و توسعه ورزش هاي دانشجويي منعقد شد.

اسحق رسولی رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اردبيل در این مراسم گفت: احساس مي شود در زنجيره ورزش و جوانان خلاء وجود دارد و دانشگاه مي تواند آن خلاء را پر كند.

وی به ارتقای وشعیت ورزش های همگانی اشاره کرد و افزود: از ظرفيت و قابليت هايي كه در دانشگاه وجود دارد می توان در جهت ارتقا و توسعه ورزش همگاني و قهرماني استفاده کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در ادامه سخنان خود به ظرفیت های اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی اشاره کرد و گفت: با بهره گيري از قابليت هاي هيات علمي و دانشجويان دوره تحصيلات تكميلي مي توان در جهت توسعه استان استفاده كرد زيرا كه از اين طرفيت ها در دانشگاه تا حدودي استفاده مي شود و بيشتر ظرفيت شان غيرقابل استفاده مانده است.

رسولي گفت: دولت بايد كار مديريت و رهبري را انجام دهد و بسياري از كارهاي خود را برون سپاري كرده و از قابليت هاي ديگر دستگاه هاي علمي و اجرايي استفاده كند.

همكاري دو مجموعه را عامل رشد و توسعه سريع ورزش در استان است

بهرام آقاخانی مديركل ورزش و جوانان استان اردبيل نيز همكاري دو مجموعه را عامل رشد و توسعه سريع ورزش در استان معرفي كرد و گفت: در خصوص توسعه ورزش هاي همگاني كارهاي خوبي صورت گرفته و اين امر مهم بايد در دانشگاه نيز نهادينه شده و توسعه يابد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار