مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
8. دى 1397 - 14:20   |   کد مطلب: 7139
حماسه ۹ دی نیز یکی دیگر از نقاط عطف این ملت بزرگ است که در آن مردم ولایت مدار ایران با چنگ زدن به ریسمان الهی و پیروی از ولی امر مسلمین پاسخ مناسبی به دشمن دادند و نشان دادند که پای انقلاب اسلامی هستند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل به مناسبت 9 دی

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در آستانه سالروز حماسه 9 دی با ضدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روز بزرگ اعلام داشت: مردم ولایت مدار ایران با چنگ زدن به ریسمان الهی و پیروی از ولی امر مسلمین  پاسخ مناسبی به دشمن دادند و نشان دادند که پای انقلاب اسلامی هستند و به هیچ وجه حاضر نمی شوند از آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری خود دست بردارند.

در این بیانیه آمده است: ای کسانی که ایمان آورده‌اید! آمادگی خود را (در برابر دشمن) حفظ کنید و در دسته‌های متعدّد، یا بصورت دسته واحد، (طبق شرایط هر زمان و هر مکان،) به سوی دشمن حرکت نمایید. 
علیرغم توطئه های مختلف دشمنان درطول چهل سال انقلاب و تحمیل بسیاری از تحریم ها که با هدف به ستوه آوردن مردم و دولت توسط استکبار صورت گرفت دوران پر برکت انقلاب اسلامی ایران سرشار از موفقیت های علمی، فرهنگی ،سیاسی ونظامی و نقاط عطفی همچون دوران غرور آفرین هشت سال دفاع مقدس ومهار داعش در منطقه که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار و با بصیرت ایران به واسطه ثابت ماندنشان در مسیر اصلی انقلاب اسلامی و آرمان های بنیان گذار انقلاب نقش بسته است. 

فتنه سال 88 نیز یکی از آن توطئه ها و سناریوی از پیش طراحی شده بود که با طراحی و مهندسی اتاق  فکر نظام سلطه و استکبار جهانی و بی بصیرتی و بددلی سران فتنه و افراد نزدیک به آن ها و نیز جانبداری آشکار آمریکا انگلیس و رژیم صهیونیستی و با رمز شیطانی تقلب کلید خورد که در نهایت با حضور مردم ولایت مدار در حماسه 9دی به قبرستان تاریخ پیوست و سبب یاس و ناامیدی در دل شیاطین و دشمنان این ملت شد. 

حماسه ۹ دی نیز یکی دیگر از نقاط عطف این ملت بزرگ است که در آن مردم ولایت مدار ایران با چنگ زدن به ریسمان الهی و پیروی از ولی امر مسلمین  پاسخ مناسبی به دشمن دادند و  نشان دادند که پای انقلاب اسلامی هستند و به هیچ وجه حاضر نمی شوند از آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری خود دست بردارند و تا آخرین نفس از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد. تجدید بیعت ملت مومن و انقلابی ایران با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) و ‌دفاع عاشقانه از انقلاب وارزش ها انقلاب و مقدسات مذهبی و مذمت خواص و نخبگان بی‌بصیرت از جمله ره‌آوردهای این واقعه فراموش ناشدنی است . 
 

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار