مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
4. اسفند 1397 - 7:41   |   کد مطلب: 7304
مسئول اسبق بسیج دانشجویی مشگین شهر
گام دوم انقلاب، نیازمند مسئولان صادق و ساده زیست است
مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشگین شهر گفت: امام خمینی(ره) همواره خود را از مردم عادی و مستضعف جامعه می دانست و در تلاش بود تا مانند آنها زندگی کند بنابراین همه مسئولان کشور در گام دوم انقلاب، این سیره حضرت امام را الگوی خود قرار دهند.
میلاد محرمی

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، میلاد محرمی مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد مشگین شهر ساده زیستی، زهد، تقوا و دفاع از محرومان را از ویژگی های مهم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: امام هیچ وقت به مردم دروغ نگفت و به همین علت مردم نیز از او تبعیت کرده و در همه عرصه های انقلاب حضور چشمگیری از خود به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به نقش رهبری حضرت امام در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امام راحل در مسیر انقلاب با گذشتن از مال و جان خویش و تقدیم فرزندش حاج آقا مصطفی از هیچ مجاهدت و فداکاری دریغ نکرد.

محرمی در ادامه سخنان خود با تاکید بر این که نباید هیچگاه مرعوب تهدیدهای آمریکا شویم، گفت: حضور هوشیارانه و آگاهانه مردم در صحنه ضامن بقای نظام اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن به شدت در تلاش است تا به روش های گوناگون میان مردم و انقلاب اسلامی فاصله ایجاد کند، از این رو باید خیلی مراقب بود.

مسئول بسیج اصناف مشگین شهر به ظلم و ستم افرادی چون رضاخان و محمد رضا شاه اشاره کرد و گفت: در حالی که بحرین تا سال 1350 بخشی از خاک ایران محسوب می شد، رژیم شاه آن را به انگلیسی ها اهدا کرد.

محرمی به توطئه هایجدید دشمنان اسلام اشاره کرد و گفت: تحریف تاریخ در حالی از سوی دشمنان صورت می گیرد که هنوز افراد کهنسال و نسلی که به خوبی دوران سیاه طاغوت را درک کرده، وجود دارند.

 وی، تبیین واقعیت های موجود پیرامون سلسله پهلوی را برای نسل جوان ضروری دانست و گفت: امروز موضوع حجاب اجباری به عنوان حربه ای در دست دشمنان قرار گرفته و اهانت به لباس روحانیت نیز از جمله اقدام های ضد دینی دشمن است، غافل از آنکه کفن یک طلبه و فرد روحانی روی سرش قرار دارد و تا آخر از رسالت خود دست بر نخواهد داشت.

محرمی گفت: امروز هر کس بخواهد از ارزش ها پاسداری کند، از سوی دشمن ملامت می شود، ولی باید باورهای دینی را در خود به گونه ای تقویت کنیم که از ملامت ها هراسی نداشته باشیم.

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار