پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
21. فروردين 1398 - 15:02   |   کد مطلب: 7400
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اردبیل با تجمع در محوطه این دانشگاه، اقدام اخیر آمریکا در مورد سپاه پاسداران را محکوم کردند.

به گزارش ابصارخبر، ظهر امروز جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اردبیل با تجمع در محوطه این دانشگاه اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

یکی از اساتید دانشگاه آزاد اردبیل در این رابطه به خبرنگار ما گفت: این اقدام مضحک آمریکا برای ایران اسلامی تازگی ندارد و ملت ایران ۴۰ سال است که با این اقدامات آمریکا روبروست و برایشان رفتار جدیدی نیست و به لطف باریتعالی و همت مردم جان بر کف ایران اسلامی این فتنه نیز مانند فتنه‌های گذشته استکبار نقش برآب خواهد شد.

رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان  ضمن محکوم کردن این حرکت دولت آمریکا، حمایت مطلق خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام كرده و تا آخرین نفس از آرمان‌های مقدس ایران اسلامی دفاع خواهد کرد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در این تجمع پاسداران انقلاب اسلامی را از تبار عاشورا معرفی كرد.

حجت الاسلام محمد تجلایی با اشاره به سخنان شهید آوینی اظهار كرد: اگر می خواهید ما را بشناسید واقعه‌ی كربلا را بخوانید. این پاسداران بودند كه واقعه كربلا را به تصویر كشیدند این‌ها از تباری هستند كه عاشورا را آفریدند.

وی افزود: این پاسداران كسانی بودند كه خمینی كبیر فرمود «كه من این سپاه را دوست دارم» و سیدعلی فرمود: «شما نور چشم و ركن ركین انقلاب هستید.»

او ادامه داد: پاسداران سبزپوشان سروقامت بوستان علوی هستند كه در زمره‌ی نفس‌های سیدعلی نفس می‌كشند و با اشارات او غمزه‌گری می‌كنند.

تجلایی بیان كرد: همه‌ی عالم پاسدار هستند، شن‌های طبس پاسدار و مامور الهی بود. پاسداران كسانی بودند كه نظام 2500 ساله‌ی شاهنشاهی را از بین بردند و در كودتای نوژه طعم شكست را به این از خدا بی‌خبران چشاندند. آن‌ها در 8 سال جنگ تحمیلی در مقابل دنیا ایستادند و یك وجب خاك را به كسی ندادند.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: اگر می‌خواهید ما را بشناسید بدانید ما فرزندان روح الله هستیم. ما آن كوه سرافرازیم كه اگر كسی با ما درافتد او را به دره‌های نابودی می‌فرستیم.

او گفت: این جرثومه‌های فساد كار را به جای رسانده‌اند كه پاسداران عدالت‌خواه و حامی مظلومان عالم را تروریست معرفی می‌كنند ولی بدانند و آگاه باشند اگر مولایمان سیدعلی اشاره كند مانند صاعقه خروشان بر سرشان فرود می‌آییم و خاك سفید را بر سرشان خراب می‌كنیم.

تجلایی خطاب به سران آمریكا گفت: در 40 سالگی انقلاب مثل شغال زوزه كشیدید و از آینده‌ی خود هراس دارید و می‌ترسید و ما مثل شیر ایستادیم.

وی افزود: بدانید ظهور منجی عالم در پیش است و ما رهروی آن سیدی هستیم كه علم عدالت‌خواهی را به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عج) تحویل می‌دهد.

وی گفت: روزی خواهد رسید كه در خاك اسرائیل برای مردگانتان یك وجب خاك پیدا نخواهید كرد و وعده‌ی امام امت، حق است و اسرائیل و آمریكا از بین خواهند رفت.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به تجمع عظیم دانشگاهیان اظهار كرد: این كاركنان، دانشجویان و استادان نفس‌های خمینی را چشیده‌اند و به دشمنان این مملكت می‌گویند با پاسدار شوخی نكن، با دم شیر بازی نكن.

كاركنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پایان تجمع شعارهای مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

انتهای پیام/ج

 

 
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار