پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
21. فروردين 1398 - 15:05   |   کد مطلب: 7402
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل با صدور بیانیه ای اقدام وقیحانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل با صدور بیانیه ای اقدام وقیحانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: اقدام بی شرمانه، وقیحانه و خارج از عرف معمول ایالات متحده آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان گروه های تروریستی؛ بار دیگر نشان داد که دشمنی دیرینه ی استکبار جهانی و سردمداران شیطان با آرمان ها و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی، کماکان به قوت خود باقی مانده است.

این بیانیه می افزاید: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از یادگارهای ارزشمند معمار کبیر انقلاب –حضرت امام خمینی(ره)- بوده و در راستای صیانت و پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی و نظام اسلامی تأسیس شده در حساس ترین شرایط و به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و در کوران هجمه ها و حملات شدید علیه نظام و انقلاب در صحنه حاضر و یاور و پشتیبان مستضعفان و محرومان بوده است و از این حیث به رسالت انقلابی خویش عمل نموده است.

آمریکای جنایتکار که به دنبال شکست اهداف و برنامه های شوم خود در منطقه ی غرب آسیا، به نهایت استیصال و درماندگی رسیده و با هزینه کردن هفت تریلیون دلار؛ عملا به هیچ دستاوردی از لشگرکشی های نظامی و خوی سلطه گری خود دست نیافته است و داعش که با هدف تضعیف و مهار جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت و به مفتضحانه ترین شکل ممکن و با مجاهدت های بی دریغ مدافعان حرم متلاشی گردید، از سر عجز و ناتوانی و برای جلب خشنودی رژیم مجعول صهیونیستی و ایادی مزدور آن، دست به چنین اقدامی زده است.

بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل(شهید علم الهدی) ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز بر تمامی پاسداران و جانبازان سرافراز و محکوم کردن این اقدام بی شرمانه، موارد ذیل را خاطر نشان می سازد:

1- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مردمی ترین سازمان و مجموعه ی نظامی در کشور در کنار سایر نیروهای مسلح، در میان اقشار مختلف مردم از جایگاهی ویژه و بی بدیل برخوردار است و هرگونه تلاش در راستای تضعیف این نهاد مقدس، محکوم به شکست است.

2-آمریکا که به اذعان بسیاری از تحلیل گران و کارشناسان مسایل سیاسی؛ بزرگ ترین حامی تروریسم در جهان می باشد و خود به عنوان عامل اصلی بسیاری از جنایت ها و کشتار مردم بی گناه در اقصی نقاط جهان به شمار می رود، باید در دادگاه های بی طرف بین المللی به دقت محاکمه شود.

3-از دستگاه دیپلماسی کشور انتظار می رود در راستای عمل متقابل، نسبت به این اقدام غیرقانونی واکنش منطقی و معقول و مقبول نشان داده، از کیان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دفاع نماید.

4-مردم با بصیر، مومن و انقلابی کشورکه در سخت ترین شرایط، همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند این بار نیز یکدل و متحد به منظور پشتیبانی قاطع از سپاه پاسداران و پاسداران جان برکف، در صحنه حضور یابند.

امضاء کنندگان بیانیه:

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان علامه طباطبایی اردبیل

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر اردبیل

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آزادگان نیر

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای پسران اردبیل(فنی رازی)

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای دختران اردبیل(فنی فاطمه(س)

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد نمین

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد نیر

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد رضی

بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مقدس اردبیلی

 بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی نوین

بسیج دانشجویی دانشکده فناوری های نوین نمین  

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار