پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
21. فروردين 1398 - 11:56   |   کد مطلب: 7406
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، دفتر دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه امده است: انقلاب اسلامی نظام سیاسی بدیع به لحاظ ویژگی های خاص، نیازمند نیروی دفاعی مجهز به بنیان های عقیدتی قوی به همراه ابزارهای نوین علمی می باشد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برآمده از انقلاب اسلامی و از شرایط موجود نقش اساسی را در حفظ، استمرار و بارور نمودن هویت ملی و دینی در دوره چهل ساله کارنامه انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به گام دوم انقلاب تحت منویات مقام معظم ولایت داشته است.
این قابلیت و ظرفیت های بی بدیل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متاثر از ماهیت انقلاب اسلامی، محدود به بعد داخلی و یک بخش از ساختار سیاسی و یا امنیتی نیست بلکه سرریز قابلیت و کفایت آن در تمامی ابعاد (دفاعی، امنیتی ، سازندگی، خدمت رسانی و .....) به بخش های فراملی فارغ از نوع مذهب، ملیت و نژاد در برابر نظام سلطه خصوصاً امریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی خونخوار، سرازیر شده است.
طبیعی است، اقتدار و اعتبار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمادی از عظمت و تجلی انقلاب اسلامی، هویت مردمی و باورهای فرهنگی به شدت اهداف و استراتژی های راهبردی غرب را به چالش و مبارزه طلبیده است در این راستا امریکا برای اعتبار سیاسی خود هیچ راه چاره ای جز اتهام زنی، فرافکنی و اظهار عجز و انفعال جز از طریق متهم کردن سپاه به مفاهیم بی ارزش، تاریخ گذشته و پوچی مانند تروریست ندارد.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می کند که دولت آمریکا و نیروهای تحت حاکمیت این رژیم که دستشان به خون ملت های مظلوم آلوده است خود مصداق تروریست می باشند زیرا آنان منشا بزرگ تروریسم در دنیا هستند که سران آنان باید به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه شوند.

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار