مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
17. ارديبهشت 1398 - 10:11   |   کد مطلب: 7466
معاون فرهنگی مصلای اردبیل از برگزاری جشنواره «خدا در زندگی انسان، جزء خوانی و راه اندازی گفتمان دینی در ماه مبارک رمضان در این مکان خبرداد.
تشریح برنامه های مصلی اردبیل در ماه رمضان/ جشنواره بزرگ «خدا در زندگی انسان» برگزار می‎شود

 محمدرضا توانا معاون فرهنگی مصلای امام خمینی اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی ابصارخبر، از برگزاری جشنواره بزرگ «خدا در زندگی انسان» در طول ماه مبارک رمضان در اردبیل خبرداد و گفت: همه همشهریان می توانند با حضور در مصلی اردبیل ضمن بهره مندی از ویژه برنامه هایی که به مناسبت ماه مبارک رمضان در مصلی امام خمینی(ره) تدارک دیده شده است، در این جشنواره نیز شرکت کرده و از برکات آن بهرمند شوند.

جزء خوانی قران کریم 

وی به ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در مصلی اردبیل اشاره کرد و گفت: «ترنم وحی» عنوان برنامه ای است که هرسال به نیت قرائت قران کریم به صورت جزء خوانی هر روز ساعت 17:45 با حضور قاریان ممتاز و بین المللی اردبیلی در محل مصلی برگزار خواهد شد.

«زندگی به رنگ خدا» با هدف تبیین مهارت های زندگی

وی در ادامه سخنان خود  به برنامه ویژه کودکان و نوجوانان نیز اشاره کرد و گفت: جهت آرامش خانواده ها در ماه مبارک رمضان و همچنین آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم دینی و آداب و رسوم ماه مبارک رمضان برنامه ای به نام «زندگی به رنگ خدا» با اجرای حجت الاسلام و المسلمین جابر عزیزی با موضوعات،  مهارت های فرزندپروری کودک و نوجوان، مهارت های 12 گانه زندگی هر روز ساعت 15 در محل مصلی اردبیل برگزار خواهد شد.

برنامه «نشاط معنوی، نوجوان مهدوی» با اجرای مبلغ کشوری

توانا از حضور مبلغ کشوری در اردبیل نیز خبرداد دا و گفت: برنامه «نشاط معنوی ، نوجوان مهدوی» با اجرای حجت الاسلام و المسلمین نجفی {از اساتید قم} ویژه نوجوانان همراه با جوایز نفیس (ربع سکه بهار آزادی ، دوچرخه و غیره) هر روز ساعت 30/16 در مصلی اردبیل برگزار خواهد شد.

راه اندازی گفتمان دینی تحت عنوان «راه بندگی»

معاون فرهنگی مصلای امام خمینی اردبیل از راه اندازی گفتمان دینی تحت عنوان «راه بندگی» در اردبیل خبرداد و گفت: پرسمان اعتقادی و گفتگوی دینی  با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر جلالی نیز هر روز در مصلی اردبیل برگزار خواهد شد تا ضمن  ایجاد فضای گفتمانی در اردبیل ، شبهات ایجاد شده در ذهن جوانان نیز برطرف شود.

توانا گفت: برگزاری جلسات احکام و حلقه های معرفت نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده معاونت فرهنگی مصلی اردبیل در طول ماه مبارک رمضان در اردبیل است.

مسابقه بزرگ کتابخوانی رضای مهر با محوریت کتاب عارف 12 ساله

وی در پایان سخنان خود از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی رضای مهر با محوریت کتاب عارف 12 ساله(مادرانه های نوجوان شهید رضا پناهی) نیز خبرداد و گفت: نمایشگاه و فروشگاه کتاب «رمضان» تا 50 درصد تخفیف نیز در مصلی برپا خواهد بود.

معاون فرهنگی مصلای امام خمینی اردبیل خاطرنشان کرد: مهد فردوس مصلای اردبیل در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 12 الی 19 با برنامه های متنوع معنوی همراه کودکان  مومنین و روزه داران خواهد بود.

انتهای پیام/ج

 

 

جشنواره بزرگ «خدا در زندگی انسان»
 
 
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار