پربازدیدترین ها

کد خبر: 7471 ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷

دیدار مسئولین بسیج دانشجویی استان اردبیل با معلم انقلابی، داود فرزانه

مسئولین بسیج دانشجویی استان اردبیل با حضور در منزل معلم انقلابی داود فرزانه ضمن گرامیداشت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی، از مجاهدت های خاموش معلمان جهت پرورش انسان های صالح و در تراز انقلاب قدردانی کردند.

دیدار مسئولین بسیج دانشجویی استان اردبیل با معلم انقلابی، داود فرزانه

به گزارش حبرنگار ابصارخبر، عصر امروز پرویز پرزور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل به همراه حجت الاسلام عزیزاله عابدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با حضور در منزل داود فرزانه از معلمان انقلابی اردبیل، ضمن گرامی داشت مقام معلم و هفته عقیدتی سیاسی از مجاهدت های خاموش معلمان جهت پرورش انسان های صالح و در تراز انقلاب قدردانی کردند.

پرویز پرزور مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل در ابتدای این دیدار با بیان اینکه دو طیف به انقلاب اسلامی خدمت می کنند گفت: خدمت طیف اول ظاهری است و در ظاهر فعالیت می کنند و همه آنها را می شناسند ولی  برخی از خادمان انقلاب، مجاهدت های خاموش دارند و شناخته شده نیستند.

وی افزود: خدمت طیف دوم از چنان وسعتی برخوردار است که بعضا جهان اسلام نیز از خدمات آنها بهره مند می شوند.

پرزور در ادامه سخنان خود با انتقاد از نهادهای انقلابی گفت: متاسفانه امروز محلی برای شناسایی چهره های گمنام انقلابی در شهر وجود ندارد و  این مجاهدان خاموش در عین گمنامی مشغول فعالیت هستند.

وی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با معلمان اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب صراحتا فرمودند؛ سند 2030 در واقع سرباز سازی برای تمدن غرب است.

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل در پایان سخنان خود از فعالین جبهه انقلاب خواست با تلاش و کوشش، مجاهدان خاموش انقلاب را از گمنامی خارج کنند چراکه این افراد بهترین الگو برای ادامه مسیر انقلاب هستند.

فرزانه نیز در این دیدار ضمن بیان خاطراتی از دوران معلی خود گفت: انسان هر کاری را اگر با عشق و علاقه انجام دهد و در تصمیمات خود آگانه وارد میدان عمل شود به موفقیت خواهد رسید.

وی افزود: در ابتدای اغاز شغل معلمی نیت 50 سال خدمت در راه اسلام را شتم و امروز به لطف خداوند متعال در سی و چهارمین سال خدمت خود به سر می برم.

داوود فرزانه معلم انقلابی و جانباز دوران دفاع مقدس است که با سابقه سی و چهار سال فعالیت آموزشی و فرهنگی امروز در کسوت مدیر(مدیر مدرسه شهید شهریاری اردبیل) مشغول فعالیت است.

 

انتهای پیام/ج