پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
9. خرداد 1398 - 15:49   |   کد مطلب: 7529
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار اردبیل در پیامی مشترک مردم استان را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ۱۳۹۸ دعوت کردند.

ظهر امروز  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار اردبیل با صدور پیامی مشترک مردم استان را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ۱۳۹۸ دعوت کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزنده و حسنه جاری بنیان گذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رکن موثری در تقویت اتحاد و انسجام بین مسلمانان و قیام آنان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری است. امروز فلسطین به مدد انتفاضه و مقاومت اسلامی و همراهی بسیاری از ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان، موفق به اثبات حقّانیّت خود و رسوایی رژیم ددمنش صهیونیستی شده و روز قدس فرصتی دوباره است تا جهانیان هرچه بیش تر، از مظلومیت ملّتی بی دفاع و عمق جنایت‌ها و وحشی گری‌های اسرائیل غاصب آگاه گردند.

ملّت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی، با درک شرایط حسّاس منطقه، امسال نیز همراه و هم صدا با ملّت‌های مسلمان، در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس شرکت و قاطعانه، حمایت راسخ خود را از ملّت مقاوم و مبارز فلسطین اعلام خواهد کرد.

این جانبان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام راحل (ره) و شهدای مقاومت، از مردم فهیم، آگاه و انقلابی استان دعوت می‌کنیم تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود از مسلمانان فلسطین و انزجارشان را از رژیم کودک کش اسرائیل به نمایش بگذارند و نشان دهند که مقاومت، تا آزادی قدس شریف، زنده و ان شاء الله تثبیت آرمان فلسطین با شکست معامله قرن محقق خواهد شد.

انتهای پیام/ج

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار