پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
26. خرداد 1398 - 10:01   |   کد مطلب: 7569
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل خبرداد
دومین شرکت خلاق پارک علم و فناوری اردبیل ثبت شد
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از ثبت دومین شرکت خلاق پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد و گفت:شرکت شهراندیشان فناور مهام با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین شرکت خلاق استان اردبیل ثبت و معرفی شد.

حبیب ابراهیم‌پور رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران از ثبت دومین شرکت خلاق  پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد و گفت: شرکت شهراندیشان فناور مهام با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین شرکت خلاق استان اردبیل ثبت و معرفی شد.

وی با بیان اینکه شرکت شهراندیشان فناور مهام در مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری اردبیل به عنوان دومین شرکت در استان،  مجوز «صنایع خلاق و فرهنگی» را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخذ کرد، گفت:  این شرکت که در پارک علم و فناوری اردبیل  مستقر است در زمینه تعامل خلاقانه با شهر و افزایش کیفیت در زندگی شهری فعایت می کند.
ابراهیم پور گفت: عنوان «صنایع خلاق و فرهنگی» معادل عنوان دانش بنیانی برای شرکت‌هایی است که در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق فعالیت می‌کنند. 
ابراهیم پور در پایان سخنان خود به تشریح عنوان برند سیویتاس، پرداخت و گفت: برند سیویتاس شامل سه محور سواد شهری، سناریوهای شهری و بازی‌های محیطی است.
وی گفت: این شرکت در فازهای بعدی با هدف ایجاد خدمات نوین دیگر در راستای افزایش کیفیت زندگی شهری اقدام خواهد کرد.
 

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها