پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
14. مرداد 1398 - 16:03   |   کد مطلب: 7680
معاون سياسی و امنيتی استانداری اردبيل با بیان اینکه علم آموزی و اخلاق مداری بايد از برنامه های راهبردی اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان باشد، گفت: ملتی که طاغوت را شكست می‌دهد،می تواند با همدلی و تلاش، تحريم‌ها را نيز پشت سر ‌بگذارد.

به گزارش ابصارخبر، بهروز ندايی معاون سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری اردبيل پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره فرهنگی، ورزشی و تشکیلاتی اتحادیه دانش آموزان سراسر کشور که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد،حفظ ارزش‌های اسلامی و معرفی آرمان‌های انقلاب اسلامی از اهداف اتحاديه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان دانست و گفت: علم آموزی، تهذيب و اخلاق مداری بايد از برنامه های راهبردی اتحاديه دانش آموزان قرار گیرد.

وی در ادامه سخنان خود به شعار انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و با بیان اینکه شعار استقلال، آزادی، جمهوری‌ اسلامی شعار سرنوشت‌ ساز ملت ايران است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ايران با اتحاد مردم، رهبری امام خمینی(ره) و ايمان به خدا به پيروزی رسيد.

ندایی تحريم‌های ظالمانه‌ دشمنان نظام را یادآور شد و گفت: وقتی ملتی طاغوت زمان را شكست می‌دهد پس می تواند با همدلی و تلاش مضاعف، تحريم‌های آنها را نيز پشت سر ‌بگذارد.

برجام، ننگی ابدی بر پیشانی آمریکا

معاون استاندار اردبيل خروج از برجام را ننگی بر پيشانی آمريكا دانست و گفت: آمريكا نتوانست ساير كشورهای اروپايی را با سياست‌های اشتباه خود همراه كند و با خروج از برجام در واقع خود را در انزوا قرار‌داد.

ندایی حربه‌ جديد دشمن را ايجاد يأس و نااميدی در مردم و بدبينی به اصل نظام و حاكميت عنوان کرد و گفت: دشمن می‌خواهد با ايجاد اختلاف بين قوميت‌ها و مذاهب و ايجاد تفرقه باعث تضعيف نظام مقدس جمهوری اسلامی شود به همین خاطر با شیوه های مختلف می کوشد تا حس ناكارآمدی نظام را برای مردم القا كند.

وی افزود: در چنين وضعيتی دولت تلاش می کند تا با برنامه‌ريزهای انجام شده اين برهه از زمان را نیز با سرافرازی طی كند.

انتهای پیام/ج

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار