آخرین مطالب

کد خبر: 7719 ۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

توسط گروه جهادی راه ناتمام برگزار شد

یادواره 12 شهید روستای سوها +تصاویر

یادواره شهدای روستای سوها با جضور پرشور مردم و مسئولین منطقه توسط گروه جهادی راه ناتمام بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

یادواره 12 شهید روستای سوها +تصاویر

عصر امروز یادواره 12 شهید روستای سوها با حضور پرشور مردم  با سخنرانی حجت الاسلام عزیزاله عابدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل توسط گروه جهادی راه ناتمام بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

عابدی در این مراسم به بیان اهمیت عزاداری امام حسین(ع) پرداخت و گفت: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایران اسلامی با الگوگیری از مکتب عاشورا به ایثارگری پرداختند.

وی با بیان اینکه امروز با صدور انقلاب اسلامی به جهان، مردم نقاط مختلف دنیا بیدار شده اند، گفت: استکبار جهانی به دلیل این بیداری در جهان است که ایران اسلامی مقابله می کند و در این راه زینه های سنگین نیز متحمل شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در پایان سخنان خود به جبهه مقاومت نیز اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی با راه اندازی فرهنگ مقاومت در جهان نشان داد که تنها راه مقابله با استکبار ایستادگی و مقاومت است.

سخنرانی عباس فنی اصل معاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی ، پخش نماهنگ شهدا ، مداحی و زیارت قبور مطهر شهدا از جمله برنامه های این یادواره در روستای سوها بود.

انتهای پیام/ج

انتهای پیام/