پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
11. دى 1398 - 17:38   |   کد مطلب: 7895
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل به اهمیت تصمیم گیری در مورد کنوانسیون FATF اشاره کرد و گفت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت تصویب FATF باید در پیشگاه ملت شریف ایران و آیندگان پاسخگو باشند.

میلاد بیغاله دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،به اهمیت تصمیم گیری در مورد کنوانسیون FATF اشاره کرد و گفت: اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، باید تمام زوایای پنهان و آشکار کنوانسیون FATF را بررسی کنند.

وی افزود: اعضای مجمع باید بدانند که FATF، برجامی دیگر است که با تصویب آن نه تنها تحریم ها برداشته نمی شود و فشار ها متوقف نمی شوند، بلکه افزایش نیز می یابند، پس با رد این لایحه مانع ایجاد مشکلات جدید برای مردم و کشور شوند.
 
بیغاله خاطرنشان کرد: با پیوستن به FATF این اجازه را به طرف مقابل می دهیم که در شرایط اقتصادی کشور، تمام تراکنش های مالی را رصد و زیر نظر داشته باشد و این یعنی خود تحریمی و تنگ کردن حلقه فشار علیه ملت ایران.
 
وی در پایان سخنان خود خطرات تصویت FATF را متذکر شد و گفت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت تصویب FATF باید در پیشگاه ملت شریف ایران و آیندگان پاسخگو باشند.

انتهای پیام/ج

 
 
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار