پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
کمک به سیل زدگان
کرونا ویروس
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
21. بهمن 1398 - 16:55   |   کد مطلب: 7940
یک فعال دانشجویی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و با بیان اینکه آزمون و خطا در انتخابات معنایی ندارد گفت: انتخابات در واقع فرصت دست یابی به وضعیت مطلوب تر در چینش ملت ها است.

به گزارش ابصارخبر، سجاد آقازاده فعال دانشجویی به مبحث انتخابات پیش رو پرداخت و با بیان اینکه دانشجو  قشر فرهیخته ، وجدان بیدار  و دیده‌بان جامعه است، گفت: به قول شهید مظلوم دکتر بهشتی دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز امت قضا خواهد شد یقینأ اصلی‌ترین رسالتش بصیرت‌دهی و روشن‌گری است.

وی با بیان اینکه جنبش دانشجویی همانند تاریخ پرافتخارش امروزه نیز بایستی همواره به دور از وابستگی منشا تحول و کارخانه انسان‌سازی باشد به اهمیت تعیین شاخص‌ها برای مجلس اشاره کرد و گفت: از جمله این شاخص‌ها می‌توان به مواردی اشاره کرد که یک نماینده مجلس عاملی برای جلوگیری انحراف، وسیله مناسب و مطمئن برای قضاوت در خصوص نظرات و عملکرد افراد و اهمیت شاخص‌ها برای دشمنان داخلی و خارجی نظام و سعی آنها در نفوذ کردن در شاخص‌ها و به انحراف کشاندن آنهاست.

آقازاده گفت: جلوگیری از ایجاد اختلاف در جامعه، جامعیت داشتن شاخص‌ها و مشتبه نشدن حق از دیگر برجستگی‌های یک کاندیدای اصلح است.

وی افزود: متاسفانه برخی از نامزدها با هدف کسب قدرت و جلب آرای اکثریت مردم شعارهای واهی و غیرعملی و خارج از حد توان خود سر می‌دهند در حالی که خود به این که توانایی محقق کردن شعارها و وعده‌های‌شان را ندارند بهتر از هر کسی واقفند.

این دانشجوی فعال در ادامه سخنان خود به اهمیت بصیرت افزایی در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به وضعیت موجود فرصتی برای آزمون وخطا ندارد برای جبران این وضعیت دراین اَیّام سرنوشت ساز بار دیگر با انتخاب بهتر و اصلح و کارآمد انشااللّه گام های موثر و مهم تری در پیشرفت و رسیدن به وضعیت مطلوب خواهیم داشت.

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

آخرین اخبار