پربازدیدترین ها

کد خبر: 7960 ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به وزیر امور خارجه؛

سکوت دیپلماسی لبخند، در برابر مرگ مظلوم جایز نیست

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر امور خارجه کشور در خصوص کشتار مسلمانان هند خبرداد و خواستار واکنش دولت برابر کشتار مسلمانان در هندوستان شد و اعلام داشت: سکوت دیپلماسی لبخند، در برابر مرگ مظلوم جایز نیست.

سکوت دیپلماسی لبخند، در برابر مرگ مظلوم جایز نیست

 حامد نقی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با انتقاد از سکوت دولت به ویژه وزیر امور خارجه در برابرکشتار مسلمانان هند گفت: رسیدگی به وضع مظلومان از جمله آرمان های انقلاب اسلامی که در این خصوص دولت باید با جدیت تمام وارد مسائل شده  و با حمایت از مظلوم، از ظالم بازخواست کرده و با اتخاذ تدابری ویژه از تکرار وقایع جلوگیری کند.

 وی از ارسال نامه سرگشاده  هسته بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به وزیر امور خارجه کشور خبرداد و گفت:در این نامه خواستار واکنش دولت برابر کشتار مسلمانان در هند شده و اعلام داشتیم: سکوت دیپلماسی لبخند، در برابر مرگ مظلوم جایز نیست.

در این نامه سرگشاده خطاب به وزارت امور خارجه امده است: سکوت شما در برابر کشتار مسلمانان هند خیانت به اسلام، انقلاب، مسلمانان و خلاف مواضع امامین انقلاب است.

هسته بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در پایان نامه خود خواستار واکنش سریع دولت و وزارت خارجه در برابر کشتار وحشتناک مسلمانان هندوستان شد.

انتهای پیام/ج