پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
کرونا ویروس
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
26. اسفند 1398 - 8:23   |   کد مطلب: 7993
حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد از پیش بینی میوه شب عید با قیمت مناسب و مصوب خبر داد و گفت: میوه شب عید، مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز مردم شهرستان پارس آباد در انبارها و مغاره ها موجود است.

به گزارش ابصارخبر، عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد از تامین ۳۵ تن سیب و ۴۵ تن پرتغال برای رفع نیاز شب عید خبر داد و گفت: میوه شب عیدی و مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز شهرستان در انبارها و مغاره ها موجود است.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای تأمین میوه شب عید دیده شده و جای هيچگونه نگرانی نیست، گفت: مواد غذایی و مایحتاج مردم به اندازه کافی تامین و تمامی خوار بار فروشی ها و فروشگاههای بزرگ مواد غذایی با حفظ بهداشت شبانه روزی در خدمت مردم هستند.
 
حاجی پور افزود: میوه شب عید به اندازه مورد نیاز شبهای عید بوده و در قیمتهای مصوب در ۱۴ غرفه در سطح شهر توزیع خواهد شد.
 
وی همچنین از افزایش واحدهای تولیدی ماسک در شهرستان خبر داد و گفت: طی چند روز گذشته با مشارکت سپاه و سازمانهای مردم نهاد و خیرین ّشهرستان بیش از ۱۰ هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.
 
فرماندار پارس آباد در پایان سخنان خود شکست زنجیره انتشار ویروس کرونا را با مشارکت و همکاری و انسجام و رعایت بهداشت و ماندن در خانه حتمی و امکان پذیر دانست و گفت: در این مسیر سلامت همه با هم هستیم و با توکل به خدا، مطمئنا موفق خواهیم بود. 
 
شهروند خبرنگار: رضا اصلانی

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار