نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8136 ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱

در آستانه شب های قدر انجام گرفت؛

توزیع 5هزار بسته معیشتی آستان قدس رضوی بین نیازمندان در اردبیل +عکس

حجت الاسلام قیامی مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل از توزیع 5هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان خبرداد و گفت: این بسته ها توسط خیرین، نهادهای فرهنگی و با مشارکت سپاه حضرت عباس(ع) در راستای کمک مومنانه انجام گرفت.

توزیع 5هزار بسته معیشتی آستان قدس رضوی بین نیازمندان در اردبیل +عکس

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام اکبر قیامی مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران از توزیع 5هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان اردبیل خبرداد و گفت: این بسته ها توسط خیرین استان، نهادهای فرهنگی، کمک های مردمی تهیه شده و با همکاری سپاه حضرت عباس(ع) بسته بندی و در اختیار نیازمندان استان قرار گرفت.

وی افزود: این کار خداپسندانه از میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) اغاز شده و تا شب های قدر ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام قیامی اهمیت مواسات و همدلی را در ایام فعلی یادآور  شد و گفت: ایام کرونایی که جامعه جهانی را درگیر خود کرده است و چهره واقعی ابرقدرت ها به خصوص چهره غرب وحشی را نزد همگان عیان و آشکار کرد، ایران اسلامی با الهام از تعالیم الهی و فرهنگ غنی خود، ارزش های الهی و کرامت انسانی را  در حد کمال  آن هم از همان ابتدا به نظاره جهانیان گذاشت و با مواسات و همدلی مردم، چهره واقعی اسلام ناب محمدی که همان انسان دوستی و حفظ کرامت انسانی است را به جهانیان ارائه کرد.

وی افزود: این کار نیک تا پایان ایام کرونا ادامه داشته و بعد از آن نیز با فرهنگ سازی صورت گرفته در همه ابعاد و پدیده های پیش رو  در  آینده نیز ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام/ج