نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

سرویس: سیاسی کد خبر: 8181 ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲

بیانیه بسیج حقوق دانان اردبیل به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

در بیانیه بسیج حقوق دانان اردبیل آمده است: سوم خرداد ماه روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی و یادآور شکوه و عظمت حماسه سازان درهشت سال دفاع مقدس، ایستادگی، پایداری ملت ایران، تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی استکبار جهانی است.

بیانیه بسیج حقوق دانان اردبیل به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

به گزارش ابصارخبر، سازمان بسیج حقوق دانان  استان اردبیل به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد

در این بیانیه آمده است:سالروز سوم خرداد ماه ١٣۶١، تاریخ ‌ساز حماسه بزرگی است که برای همیشه درتاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد. ایثار، مقاومت، شجاعت ، غیرت حماسه آفرین رزمندگان اسلام را به رخ جهانیان کشانده است.

در بیانیه بسیج حقوق دانان اردبیل با بیان اینکه سوم خرداد ماه ،« روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی » و یادآور شکوه و عظمت حماسه سازان درهشت سال دفاع مقدس، ایستادگی، پایداری ملت ایران، تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی استکبار جهانی است، آمده است: سوم خرداد، يادآور دلاور مردان و ايثار گران ، استقامت و پايداري ملت بزرگ ايران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگي رزمندگان اسلام و اوج خدا باوري و خلوص امام شهيدان ، حضرت امام خميني كبير است كه فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد كرد"آزاد سازي خرمشهر تجلي قدرت لايزال الهي بود كه در طرح عملياتي غرورآفرين كربلای 3 و به دست تواناي مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولاي متقيان(علیه السلام) و با رمز «علي ابن ابيطالب (علیه السلام)» به نام مقدس «بيت المقدس» ظهور كرد.

سازمان بسیج حقوق دانان با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهیدان تاریخ ‌ساز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تجدید عهد با مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) است.

شایسته است متولیان حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس ، حماسه مقاومت و پایداری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس  را برای نسل‌های امروز و فردای کشور انتقال دهند. ترویج وتوسعه تفکر بسیجی امروزه بیش از پیش درجامعه لازم وضروری است. هم فرهنگ سازی درداخل و هم چشم زخمی برای دشمنان باشد.

انتهای پیام/ج