نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8277 ۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

پیام تسلیت بسیچ دانشجویی اردبیل به مناسبت درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده

بسیج دانشجویی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده مسئول سابق بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت بسیچ دانشجویی اردبیل به مناسبت درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده

به گزارش ابصارخبر، بسیج دانشجویی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده مسئول سابق بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی را تسلیت گفت.

به نام خدای جهاندار بخشنده و مهربان

«مگر اناللّه آیه رحمتی نباشد که غمگینانه سوگوار شویم در حسرت رهایی و معنی بخشیدن به انا الیه راجعون که او، آخرین مقصد و امن ترین مامنی است که همه در کنارش آرام خواهیم گرفت.»

براستی که چه سخت است هجرانی تلخ را باور کردن و چه ناگوار است جای خالی را نظاره کردن و به یاد لحظه های با او بودن، در دل گریستن.

گویی رقابتی است بین انسان و خاک که هر آنکس محبوب انسان می شود پسند خاک می گردد و هر آنکس که انسان دل در گروش می گذارد خاک در آغوش می فشرد.

ضایعه هجران غم انگیز دانشجوی بسیجی حاج حسن امیرزاده را که غمی است بزرگ برای خانواده بسیج دانشجویی؛ تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز از دست رفته رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه حق تعالی مسألت می نمائیم.

بسیج دانشجویی دانشگاههای استان اردبیل

مرحوم حسن امیر زاده مسئول سابق بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی بود که در طول تصدی مسئولیت به مدت 2 سال خدمات شایسته ای در راستای تحقق اهداف بسیج در محیط علمی انجام داد.

وی بر اثر ناراحتی قلبی در بیمارستان درگذشت.

انتهای پیام/ج