نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

کد خبر: 8299 ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

همزمان با روز ملی عفاف و حجاب انجام گرفت؛

پویش ریحانه در اردبیل +عکس

رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی از اجرای طرح ریحانه در اردبیل خبرداد و گفت:این طرح فرهنگی با هدف بزرگداشت حجاب و تجلیل از بانوان محجبه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب توسط جمعی از دانشجویان خواهر در اردبیل برگزار شد.

پویش ریحانه در اردبیل +عکس

رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی استان اردبیل عصر امروز در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی ابصارخبر، از اجرای طرح ریحانه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب در میادین و خیابان های اردبیل خبرداد و گفت: این کار فرهنگی با هدف بزرگداشت حجاب و تجلیل از بانوان محجبه همزمان با هفته عفاف و حجاب توسط دانشجویان خواهر و با محوریت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در سطح شهر برگزار شد.

وی تبیین چهره به چهره مسئله حجاب، اهدای گل و کتاب با موضوع عفاف و حجاب را از جمله اقدامات محوری این طرح عنوان کرد و گفت: طرح ریحانه در واقع با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر رفع مظلومیت فرهنگی، همه ساله توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در میادین و خیابان های اردبیل برگزار می شود.

مسئول خواهران بسیج دانشجویی استان اردبیل به آثار و برکات طرح ریحانه در دارالارشاد اردبیل اشاره کرد و گفت: حضور دانشجویان محجبه به صورت دسته جمعی در سطح شهر که در واقع بیانگر جلوه های زیبایی از حجاب است علاوه بر دگرگون کردن فضای اجتماعی شهر، خود خنثی کننده توطئه ها و هجمه های ضد فرهنگی دشمنان است، چراکه دانشجویان محجبه علاوه بر اینکه نمادی از جوانان این مرز و بوم هستند، نمایندگان جامعه علمی نیز هستند که این حضور با صلابت بیانگر قدرت حجاب در حفظ آرامش، برقراری امنیت، شادابی و نشاط جامعه و مهمتر از همه حس مسئولیت پذیری اجتماعی در جامعه است.

وی در ادامه سخنان خود به تبیین اهداف طرح ریحانه پرداخت و گفت:حجاب علاوه بر اینکه زمینه ساز سعادت انسان است، با فراهم کردم محیط آرام همراه با نشاط زمینه ساز تعالی انسان در میادین علم و دانش، پیشرفت است.

رضازاده در پایان سخنان خود ایام کرونا را یادآور شد و گفت: امسال در کنار اهدای گل، شیرینی و کتاب به بانوان اردبیل، توصیه های بهداشتی ویژه کرونا ویروس در قالب بروشور  و ضد عفونی رایگان دست و اهدای ماسک نیز انجام گرفت.

انتهای پیام/ج