نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8336 ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خبرداد:

دستگیری ضارب متواری خبرنگار اردبیلی

طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری ضارب متواری خبرنگار اردبیلی خبر داد.

دستگیری ضارب متواری خبرنگار اردبیلی

به گزارش ابصارخبر، سید عبدالله طباطبایی صبح امروز در جمع خبرنگاران به پرونده ضارب خبرنگار اردبیلی اشاره کرد و گفت: با ورود دادستانی و صدور دستور مستقیم قضایی به مرجع انتظامی ضارب متواری خبرنگار اردبیلی دستگیر شد.

وی با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه بیان کرد:بدون شک خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاه بخشی و حقیقت نگاری جامعه قدم برمی دارند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اربیل با اشاره به نقش خبرنگاران، تصریح کرد: افزایش سطح آگاهی‌های حقوقی و قضایی مردم در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضایی بسیار مهم است که نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در افزایش این آگاهی ها مهم و بی بدیل است.

طباطبایی با قدرانی از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود:آگاهی بخشی و ارتقای سطح دانش حقوقی و قضایی در جامعه از اهمیت ویژه برخوردار است که اصحاب رسانه می توانند بیش از پیش به این موضوع پرداخت کنند.

وی بیان کرد: دادستانی مرکز استان برای احقاق حقوق عامه و برخورد قاطع با مخلان امنیت و نظم جامعه با جدیت  ورود کرده و در این راستا اقدامات ارزشمندی در سطح استان انجام گرفته است و تداوم دارد.

انتهای پیام/ج