نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 8384 ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

برگزاری تجمع برای محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر اکرم(ص) در اردبیل

حجت السلام حسن باقری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت:تجمع برای محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر اکرم(ص) ساعت 10 روز پنجشنبه در شهیدگاه اردبیل برگزار می شود.

برگزاری تجمع برای محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر اکرم(ص) در اردبیل

به گزارش ابصارخبر، حجت السلام حسن باقری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد:تجمع برای محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر بزرگوار اسلام(ص) فردا روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه راس ساعت ۱۰ قبل از ظهر در محل شهیدگاه اردبیل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی بیان کرد:در راستای احساس تکلیف به حق دینی ،ابراز نفرت و انزجار از اهانت وقیحانه صورت گرفته اخیر در کشورهای غربی به کلام الله مجید و ساحت قدسی پیامبر بزرگوار اسلام(ص) توأم با سکوت و حتی تأیید ذلت بار سیاست بازان فرانسوی به بهانه واهی آزادی، مقرر گردید این تجمع در شهر اردبیل باحضور آحاد و اقشار مختف مردم حسینی و همیشه در صحنه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ضمن محکوم کردن اقدام شرارت آمیز دشمنان اسلام در هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر بزرگوار(ص)،تصریح کرد:از عموم مردم حسینی و همیشه در صحنه اردبیل جهت شرکت در این تجمع دعوت می شود.

باقری با بیان اینکه اهانت شرارت آمیز به قرآن مجید و پیامبر رحمت، توهین به همه ادیان آسمانی است،افزود:در ایامی که ویروس منحوس کرونا جهان را درگیر خود کرده، ویروس مستکبرین جهانی با استفاده از ابزار رسانه‌ای و امپراطوری خبری خود و عوامل خودفروخته، حوادث دردناک و شرارت‌آمیزی از جمله اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و سوزاندن مصحف شریف الهی و توهین آشکار به پیامبر اعظم (ص) و بهترین مخلوق خداوند، جنایتی بزرگ و غیرقابل‌گذشت را رقم زده اند.

وی گفت:امت اسلامی در سراسر جهان و به ویژه مردم مسلمان و حسینی استان اردبیل،در ماه عزای سرور وسالار شهیدان، از همان مسیر حضرت سیدالشهدا(ع) پیروی می کنند و قطعاً در مقابل اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی، منفعل عمل نخواهند کرد و با برگزاری تجمع محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیام اکرم(ص) در اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی،نفرت و انزجار خود را از دشمنان اسلام به نمایش می گذارند.

انتهای پیام/ج