نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8490 ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان:

دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج برگزار می شود

مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان اردبیل از برگزاری دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج خبرداد و گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره تا 15 آذرماه می توانند آثارخود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج برگزار می شود

به گزارش ابصارخبر، مهرداد جلیلی کیا مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان اردبیل از برگزاری دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج خبرداد و گفت: این  مسابقه در راستای تحقق جهش تولیدات فرهنگی و هنری در دو رده سنی  نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود.

مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: جشنواره ادبیات داستانی بسیج تجربه دیگر از حضور پرشور و متعهدانه  مردم در جبهه فرهنگی برای ثبت حماسه عاشورایی یاران امام خمینی(ره) است.

وی در ادامه سخنان خود به اهداف دهمین دوره جشنواره ادبیات داستانی بسیج اشاره کرد و گفت: جوانگرایی بین در بین داوران، کشف استعدداهای خلاق از میان کروه های سنی در حوزه نویسندگی مخصوصا در مناطق محروم و شهرستان های استان  به منظور حمایت از  آموزش و تربیت نیرو در جهت تقویت  جریان ادبی و انقلاب اسلامی، تقویت حوزه ادبیات داستانی متعهد در بستر رقابت سالم در جشنواره ، رشد سطح مهارتی نویسندگان و چهره سازی از نویسندگان نوقلم، نوجوان و جوان و کمک به شناخته شدن  آنها در مجامع ادبی و حضور مؤثر آنها در جبهه فرهنگی انقلاب و تولید آثار فاخر فرهنگی و ادبی از جمله اهداف این جشنواره است.

جلیلی کیا به موضوعات دهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج اشاره کرد و گفت: روایت مردان و زنان حماسه ساز در 8 سال دفاع مقدس تحت عنوان رازهای ارغوانی، تقویت محور مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی تحت عنوان مکتب سلیمانی، مدافعان سلامت، کمک مومنانه، افشای جنایات ایادی استکبار جهانی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی از جمله موضوعات این جشنواره است.

وی از علاقمندان به شرکت در جشنواره خواست تا اثار خود را در قالب فایل word تا 15 آذرماه به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان شهید مطهری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل و یا از طریق شماره مجازی 09142882556 در پیام رسان های  ایتا و واتساپ با ذکر مشخصات کامل فردی و پست الکترونیکی ارسال کنند.

وی تصریح کرد: داستان های ارسالی باید در قالب داستان کوتاه و حداکثر 5000 کلمه نوشته شده باشد.

 

انتهای پیام/ج