نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 8659 ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

امام جمعه شهرستان بیله سوار:

وقایع اخیر آمریکا،پوچ و شعاری بودن دموکراسی غرب را ثابت کرد/fatf خود تحریمی است

امام جمعه شهرستان بیله سوار در خطاب به مسئولانی که دل به آمریکا سپرده اند و دم از برجام می زنند، گفت: از حوادث آمریکا عبرت بگیرند.

وقایع اخیر آمریکا،پوچ و شعاری بودن دموکراسی غرب را ثابت کرد/fatf خود تحریمی است

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: انسانها و به طور کلی بزرگان زیادی متولد شده و بعد از مدتی این دنیا را ترک کرده اند،اما آنچه با انسان همواره خواهد بود،اعمال و تقوای اوست که در سرای آخرت به داد او خواهد رسید و کسانی که تقوا نداشته باشند هم در این دنیا و هم در آخرت به هلاکت خواهند رسید.

وی در ادامه  سخنان خودبه تشریح بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت قیام ۱۹ دی مردم قم پرداخت و گفت: کسانی که فکر می کنند ارتباط با آمریکا باعث بهبود وضع ایران می شود، به ایران قبل از انقلاب که رابطه خوبی با آمریکا داشت، نگاه کنند.

حجت الاسلام عزیز گفت: امروز وضعیتی که در آمریکا در حال رخ دادن است و دنیا در حال تماشای آن است، نشانده دهنده ی پوچ و شعاری بودن دموکراسی در این کشور است.

وی افزود: کشوری که ادعای دموکراسی در جهان داشته،با معترضان که مردمان همان کشورند با چه وضعیت اسفناکی برخورد می نماید.

حجت الاسلام عزیزی در ادامه سخنان خود خطاب  به مسئولانی که دل به آمریکا سپرده اند و دم از برجام می زنند، گفت: از حوادث آمریکا عبرت بگیرند و ببینند که چهره واقعی آمریکا در حال نمایان شدن است.

اگر واقعا خواستار اجرای برجام هستند اول تحریم ها به صورت تمام و کمال برداشته شود نه اینکه با fatf خود تحریمی کنند.

حجت الاسلام عزیزی به سفر استاندار  اردبیل و نماینده  شهرستان های پارس آباد،بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی به شهرستان مرزی بیله سوار اشاره کرد و گفت: من از هر دو بزرگوار که واقعا دغدغه کارهای عمرانی،فرهنگی دارند تشکر ویژه می کنم.

وی  به پروژه های در دست اقدام  شهرستان بیله سوار اشاره کرد و گفت: در سفر اخیر بهنامجو و  جهانگیرزاده به این شهرستان مصوبات خوبی در خصوص اجرا بزرگراه بیله سوار به گرمی ، بازارچه مرزی بین المللی بیله سوار، منطقه آزاد تجاری بیله سوار  اتفاق افتاد، که به نوبه ی خود ،نوید بخش توسعه و اشتغال در شهرستان بیله سوار است.

خطیب جمعه بیله سوار در پایان سخنان خود از فرمانده  سپاه ناحیه بیله سوار، فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان بیله سوار جهت اجرای عالی طرح غربالگری محله محور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کاهش ویروس منحوس کرونا در این شهرستان قدر دانی کرد.

 

انتهای پیام/ج