نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8668 ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

گروه های جهادی بسیج در خط مقدم خدمت به مردم/نقش آفرینی بسیج در تمام عرصه ها

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه گروه های جهادی بسیج در خط مقدم خدمت به مردم است،گفت:توانمند سازی و صیانت از گروه های جهادی بسیج از اهمیت ویژه برخوردار است که شرایط کنونی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

گروه های جهادی بسیج در خط مقدم خدمت به مردم/نقش آفرینی بسیج در تمام عرصه ها

به گزارش ابصارخبر، سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جلسه مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرماندهان،شورای جهادی و بسیج سازندگی نواحی برگزار شد،اظهار کرد:بسیج نیروی مردمی و کارآمد است که در تمام عرصه های مورد نیاز برای تحقق آرمان های‌انقلاب و خدمت به مردم نقش آفرینی می کند که در عرصه های جهادی و خدمات رسانی نیز در خط مقدم است.

وی بیان کرد:توانمندسازی و صیانت از گروه های جهادی در شرایط کنونی برای نقش آفرینی در عرصه های مختلف از اهمیت ویژه برخوردار است و باید با برنامه ریزی در این راستا اقدامات موثری صورت گیرد.  

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد:گفتمان سازی و انسجام بخشی حرکت های جهادی مهم و حائز اهمیت است که باید از ظرفیت های موجود رسانه ای و تبلیغی برای گفتمان سازی حرکت های جهادی بهره گرفت.

مستعد با اشاره به اجرای طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، افزود: این طرح با هدف قطع زنجیره شیوع و گسترش ویروس منحوس کرونا در سطح استان اردبیل نیز در حال برگزاری است که در سایه تلاش شبانه روزی و حضور سازمان یافته بسیجیان و جهادگران توفیقات خوبی در زمینه کنترل ویروس منحوس کرونا در استان حاصل شده است.

وی گفت: رزمایش کمک مومنانه بسیج در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری برای کمک به نیازمندان،در سطح استان تداوم دارد و از ظرفیت های موجود در گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت بسیج و همراهی خیرین و مردم نوعدوست استان در این راستا استفاده می شود.  

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با قدرانی از اقدامات بسیج سازندگی و گروه های جهادی بسیج،بیان کرد:بسیج و سپاه در کنار انجام ماموریت های مختلف،مردم یاری و مردم داری را در اولویت قرار داده است و در تمام شرایط سخت و بحرانی در کنار ولی نعمتان خود بوده است.  

مستعد با بیان اینکه خدمت به ولی نعمتان توفیق بزرگ الهی است،عنوان کرد: توسعه کمی و کیفی حرکت های جهادی با حضور شور آفرین جوانان جهادی در میدان خدمت رسانی و  محرومیت زدایی در گام دوم انقلاب باعث امید آفرینی در بین مردم به ویژه در مناطق محروم شده است.

انتهای پیام/ج