نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

کد خبر: 8672 ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶

امام جمعه شهرستان بیله سوار

گره زدن مشکلات کشور به مذاکره،سفره مردم را تنگ تر کرده است

امام جمعه شهرستان بیله سوار خطاب به مسئولان که خواستار از سرگیری مجدد مذاکره با آمریکا هستند گفت: اگر قرار باشد چشم به دشمن بدوزیم و تمام مشکلات کشور را به مذاکره گره بزنیم،سفره مردم از این هم تنگ تر خواهد شد.

گره زدن مشکلات کشور به مذاکره،سفره مردم را تنگ تر کرده است

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار در خطبه های این هفته نماز جمعه، گفت: یکی از موارد مهم تقوا رعایت زبان و جلوگیری از فاش کردن اسرار مومن است.

وی افزود: اگر کسی اشتباه یا خطای سهوی برادر مومن خود را فاش کند تا قیامت گناهان آن فرد بر فاش کننده اسرار، نوشته خواهد شد و گشایشی در رزق و روزی و در نتیجه زندگی دنیوی و اخروی وی حاصل نخواهد شد.

امام جمعه بیله سوار به تبیین ویژگی های حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت و گفت: فاطمه زهرا(س) فردی بود که در ۱۸ سالگی همه چیز خود را در راه خدا  و اسلام فدا نمود، به همین خاطر بدون شک ایشان نمونه انسان کامل است.

وی افزود: اگر یک نکته از سیره و عمل حضرت فاطمه زهرا(س) بیان کنیم آن هم این است که حضرت وصیت نمود که بشریت راه و مسیر را گم نکنند.

امام جمعه بیله سوار گفت: در این شرایط کرونایی،بهترین کار برای برگزاری مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، برگزاری روضه های خانگی است که الحمد در شهرستان بیله سوار این فرهنگ به خوبی جا افتاده است. وی ادامه داد: آن خانه ای که در آن روضه برگزار میگردد،ائمه اطهار(ع)اجر برگزار کنندگان آن مراسم را می دهند.

وی در ادامه سخنان خود  از زحمات سپاه ناحیه بیله سوار در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شناسایی، پیشگیری و کنترل ویروس منحوس کرونا در این شهرستان قدردانی کرد و گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم هچنان تدام یابد.

حجت الاسلام عزیزی به تشریح و تبیین بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سخنرانی اخیر پرداخت و گفت: در بحث برجام باید هدف ها و نیت ها صرفا فقط خنثی سازی تمام تحریم ها باشد.

عزیزی خطاب به مسئولان که خواستار از سرگیری مجدد مذاکره با آمریکا هستند گفت: اگر قرار باشد چشم به دشمن بدوزیم و تمام مشکلات کشور را به مذاکره گره بزنیم،سفره مردم از این هم تنگ تر خواهد شد.

وی افزود: وقتی تمام رزومه استکبار بویژه آمریکا، خیانت است، پس عقل حکم میکند که نباید به آن اعتماد کرد.

انتهای پیام/ج