نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8746 ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان اردبیل خبرداد:

تداوم رزمایش کمک مومنانه از ولادت امام علی(ع) تا عید نوروز در استان اردبیل

سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان اردبیل گفت:مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه از ولادت باسعادت امام علی(ع) تا عید نوروز به صورت گسترده و سازمان یافته شده با مشارکت مردم خیر،بسیجیان و جهادگران در استان برگزار می شود.

تداوم رزمایش کمک مومنانه از ولادت امام علی(ع) تا عید نوروز در استان اردبیل

به گزارش ابصارخبر، علی پیرجاهد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:رزمایش بزرگ کمک مومنانه در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان،در استان اردبیل در مرحله سوم قرار دارد و تداوم این مرحله از ولادت با سعاوت حضرت امام علی(ع) تا عید نوروز به صورت گسترده و سازمان یافته شده برگزار می شود.

وی بیان کرد:درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه شاهد توزیع بسته های معیشتی،بهداشتی،جهیزیه به نوعروسان نیازمند،بسته های نوشت افزار و گوشی و تبلت به دانش آموزان نیازمند،آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی و غیره بودیم که همچنان این همدلی و کمک به نیازمندان در استان ادامه دارد.

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان اردبیل با قدرانی از مشارکت مومنانه مردم خیر و نوعدوست،بسیجیان و جهادگران، تصریح کرد: در آستانه عید نوروز از عموم خیرین و مردم نوعدوست استان اردبیل دعوت می شود برای کمک به نیازمندان در رزمایش بزرگ کمک مومنانه مشارکت و همراهی کنند.

پیرجاهد افزود:در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه تعداد ۱۰۰ هزار بسته معیشتی،در مرحله دوم ۵۰ هزار و در مرحله سوم نیز تاکنون ۳۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و خانواده های آسیب پذیر از ویروس منحوس کرونا توزیع شده است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده  در سالروز ولادت باسعادت حضرت امام علی(ع) و روز پدر،رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان برگزار می شود که آیین رزمایش کمک مومنانه از دو شهرستان نیز با مشارکت صداوسیمای مرکز استان به صورت زنده از شبکه سبلان پخش می شود.

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان اردبیل بیان کرد:مردم خیر و نوعدوست استان با مشارکت مومنانه و خیرخواهانه خود از ابتدای رزمایش کمک مومنانه،همدلی و احسان مومنانه در کمک به نیازمندان را به نمایش گذاشتند و این همدلی همچنان ادامه دارد‌.

 

انتهای پیام/ج