نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8868 ۲۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

با حضور رئییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو

سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در اردبیل برگزار می شود

دبیر اجرایی هیات تکواندو استان اردبیل از برگزاری سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی با حضور رئییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو در اردبیل خبرداد.

سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در اردبیل برگزار می شود

حامد هاشمی نژاد دبیر اجرایی هیات تکواندو استان اردبیل در گفتگو با ابصارخبر، از برگزاری سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی استان با حضور حافظ مهدوی نائب رئیس کمیته داوران اتحادیه آسیا و رئییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو در اردبیل خبرداد و گفت: این سمینار آموزشی به منظور ارتقای دانش داوران استان اردبیل و آشنایی با آخرین قوانین داوری با مشارکت هیات ورزش های دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی به مدت 2 روز در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این سمینار آموزشی به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور به صورت محدود و فاصله گذاری اجتماعی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود،گفت: به شرکت کنندگان در این سمینار، گواهی حضور اعطا خواهد شد.

هاشمی نژاد در پایان سخنان خود به اهمیت ورزش در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: هیات تکواندو در ایام کرونا نیز با راه اندازی پویش هایی چون «ورزش در خانه» و «مسابقات مجازی پومسه» به فعالیت های ورزشی ادامه داد تا ضمن حفظ آمادگی جسمانی، ورزشکاران با حفظ روحیه و شادابی و نشاط به مقابله با ویروس کرونا بپردازند.

انتهای پیام/ج