نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8924 ۲۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵

همزمان با هفته قوه قضائیه انجام گرفت؛

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از زندان مرکزی اردبیل+عکس

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با حضور در زندان مرکزی اردبیل در جریان روند امور و وضعیت زندانیان قرار گرفت.

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از زندان مرکزی اردبیل+عکس

به گزارش ابصارخبر به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان اردبیل، شامگاه امروز آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به همراه دادستان مرکز استان، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان و رئیس شوراهای حل اختلاف استان از زندان مرکزی اردبیل بازدید و در جریان امور مربوط به زندانیان قرار گرفت.

در حاشیه این بازدید سید عبدالله طباطبایی دادستان مرکز استان با ارایه گزارشی از عملکرد کمیسیون عفو بخشودگی دادگستری استان گفت: از ابتدای سال جاری ۲۱ جلسه کمیسیون عفو تشکیل شده که ۱۰۳ نفر از زندانیان مشمول عفو و تخفیف مجازات شده اند.

نماینده محترم ولی فقیه در استان اردبیل نیز با قدردانی از مسئولان و پرسنل زندان استان اظهار داشت: مسلما کار با اربابان بزه بسیار طاقت فرساست و جز با صبر، شکیبایی، اهتمام  و جدیت در امور نمی توان  در انجام وظایف محوله به موفقیت دست یافت.

آیت الله عاملی  با اشاره به اقدامات چشمگیر فرهنگی در زندان اردبیل ابراز امیدواری کرد تا نتیجه این اقدامات مثبت منجر به تولدی دیکر در زندگی مددجویان رقم بخورد و این افراد بصورت افراد پاک و سالم به آغوش خانواده و جامعه بازگردند.

بازدید از بندهای مختلف زندان، فعالیت های فرهنگی در زندان و کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی مددجویان از برنامه های دیگر این بازدید بود.

 

 

انتهای پیام/ج