نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: ورزشی کد خبر: 8932 ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۶

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:

همکاری های علمی و ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی و هیات تکواندو استان توسعه می یابد

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از همکاری علمی در حوزه ورزش به هیات تکواندو استان خبرداد و گفت: توجه به ورزش باعث افزایش خودباوری در میان دانشجویان می شود.

همکاری های علمی و ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی و هیات تکواندو استان توسعه می یابد

به گزارش ابصارخبر، دکتر عزیز حبیبی  رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در نشست با رئیس هیات تکواندو استان اردبیل با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی در حوزه ورزش بسیار فعال است، گفت: توجه به ورزش باعث افزایش خودباوری در میان دانشجویان می شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی آماده همکاری علمی در حوزه ورزش و به ویژه تکواندو با هیات تکواندو استان است، افزود: هیات تکواندو می تواند از آزمایشگاه ها و سالن های دانشگاه برای برگزاری همایش های علمی و کارگاه های آموزشی به منظور مهارت افزایی ورزشکاران استان با ماهیت علمی استفاده نماید.

تورج خوشروزی رئیس هیات تکواندو استان اردبیل نیز با اشاره به برگزاری موفق سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: هیات تکواندو برای برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات درون دانشگاهی، بین دانشگاهی و منطقه ای برای دانشجویان با استناد به تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه و هیات تکواندو استان آمادگی دارد.

وی همچنین از آمادگی این هیات برای برگزاری دوره های آموزشی برای دانشجویان و فرزندان کارکنان دانشگاه خبر داد.

دکتر معرفت سیاه کوهیان معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: استعداد یابی علمی ورزشی از طریق ژنتیک برای رشته تکواندو در مرکز سلامت و تندرستی دانشگاه قابل انجام است.

گفتنی است در ادامه از دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر معرفت سیاه کوهیان معاون دانشجویی، دکتر علی خالق خواه مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، دکتر امیر جعفرنژاد مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه و سیروس محسن زاده مسئول کمیته مسابقات به پاس برگزاری موفق سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در دانشگاه محقق اردبیلی توسط هیات تکواندو تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/ج