نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: انجمن‌های علمی کد خبر: 8933 ۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۶

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

حضور دانشگاه محقق اردبیلی برای اولین بار در جمع برترین دانشگاه های جوان دنیا

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از حضور دانشگاه محقق اردبیلی در جمع برترین دانشگاه های جوان دنیا برای اولین بار خبر داد و گفت: این رتبه بندی توسط نظام رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

حضور دانشگاه محقق اردبیلی برای اولین بار در جمع برترین دانشگاه های جوان دنیا

به گزارش ابصارخبر، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در جمع خبرنگاران از حضور شایسته دانشگاه محقق اردبیلی در جمع برترین دانشگاه های جوان دنیا برای اولین بار خبر داد و گفت: این رتبه بندی توسط نظام رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

وی افزود: بر اساس این رتبه بندی ۲۶ دانشگاه ایرانی در جمع ۴۷۵ دانشگاه جوان برتر دنیا قرار گرفته اند که دانشگاه محقق اردبیلی موفق به کسب رتبه شایسته ۳ در بین دانشگاه های جامع وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رتبه ۷ در بین تمام دانشگاه های کشور شده است.

 حبیبی با بیان اینکه در رتبه بندی دانشگاه های جوان تایمز، دانشگاه ‌هایی با قدمت کمتر از ۵۰ سال مدنظر هستند، تصریح کرد: نظام رتبه ‌بندی آموزش عالی تایمز برای رتبه ‌بندی دانشگاه های جوان ۲۰۲۱ از همان روشی که دانشگاه‌ های جهان را ارزیابی می‌کند، استفاده کرده است و مأموریت ‌های اصلی دانشگاه‌ ها اعم از«تدریس، تحقیق، انتقال دانش و چشم انداز بین‌ المللی» را مورد ارزیابی قرار داده است.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به ورود شایسته و قدرتمند دانشگاه محقق اردبیلی برای اولین بار در رتبه بندی برترین دانشگاه های جوان دنیا، خاطر نشان کرد: توفیقات حاصل شده و شتاب دار دانشگاه در زمینه های مختلف مرهون عزم، اراده و تلاش و کوشش بی وقفه همه اعضای هیات علمی اندیشمند، دانشجویان مستعد و خلاق، کارمندان پرتلاش و برنامه ریزی های هدفمند دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری است که نمونه بارز آن ورود در رتبه بندی های مختلف جهانی در سال های اخیر بوده است.

 

انتهای پیام/ج