نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 9069 ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۷

در مراسم افتتاحیه حرکت های جهادی بسیج مطرح شد؛

اولویت امروز گروه های جهادی، کار فرهنگی است/ اختلاس ها و بداخلاقی های رواج یافته نتیجه بی کفایتی مدیران است+عکس

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در مراسم افتتاحیه حرکت های جهادی بسیج دانشجویی به لزوم انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: گروه های جهادی در کنار محرومیت زدایی به مسائل فرهنگی نیز توجه کنند و آن را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

اولویت امروز گروه های جهادی، کار فرهنگی است/ اختلاس ها و بداخلاقی های رواج یافته نتیجه بی کفایتی مدیران است+عکس

به گزارش ابصارخبر، مراسم افتتاحیه حرکت های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی عصر امروز با حضور صدیف بدری نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس، دکتر حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ، روح اله صابری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی  و جمعی از مردم روستای معصوم آباد  همزمان با عید غدیرخم در مسجد این روستا برگزار شد.

حجت الاسلام حسنی در این مراسم به تبیین فلسفه عید غدیرخم پرداخت و گفت: ولایت پذیری مهمترین پیام واقعه غدیرخم است چراکه جامعه بدون امام و رهبر صالح نمی تواند به سعادت برسد.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از مهمترین توصیه های ائمه معصومین(ع)به مسئولین است، گفت: همه مسئولین لازم است با دقت هرچه تمام تر  و به محسوس ترین شیوه ممکن نسبت به حل مشکلات و دغدغه های مردم همت کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم پرداخت و گفت: گروه های جهادی در کنار محرومیت زدایی به مسائل فرهنگی نیز توجه کنند  و ان را در اولویت کارهای خود قرار دهند چراکه امروز دشمنان در تلاش هستند تا با تهدید نرم و تهاجم فرهنگی، نسل های اینده انقلاب را تحت تاثیر افکار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه همه اختلاس ها و بداخلاقی های رواج یافته طی سالهای اخیر در کشور نتیجه بی کفایتی و عدم احساس مسئولیت مدیران کشور است، گفت: اگر مسئولان احساس تکلیف می کردند و متعهدانه مدیریت می کردند  وضعینت فعلی اقتصادی و فرهنگی در کشور این نبود.

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: مسئولی که دغدغه مردم و دین نداشته باشد بی تفاوت خواهد بود.

وی با بیان اینکه مسئول دیندار شبانه روز در راستای خدمت به مردم تلاش می کند، گفت: کار جهادی از ویژگی های مسئولینی است که ائمه معصومین(ع) را الگوی خود در زندگی قرار داده اند بنابراین شبانه روز تلاش می کند تا ضمن حل دغدغه های مردم با خدمت به آنها  رضای الهی را کسب کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در پایان سخنان خود به ثواب گره گشایی از زندگی مردم پرداخت و با اشاره به منابع اسلامی گفت: کسی که گره یک نفر را در زندگی بگشاید  علاوه بر بهرمندی از ثواب حج ، از ثواب 9هزار سال عبادت نیز برخوردار خواهد شد.

مطالبه گری گروه های جهادی از نماینده مجلس، بازدید از پروژه  خانه محروم روستای معصوم آباد و پویش احسان غدیر از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

انتهای پیام/ج