نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 9184 ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸

به مناسبت هفته مساجد برگزار می شود:

مسابقه سنگرهای انقلاب+ فایل متن و سوال

مسئول بسیج مساجد و محلات استان اردبیل از برگزاری مسابقه سنگرهای انقلاب در استان خبرداد و گفت: این مسابقه به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مساجد در محلات استان اردبیل برگزار می شود.

مسابقه سنگرهای انقلاب+ فایل متن و سوال

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام تاریخی مسئول بسیج مساجد و محلات استان اردبیل از برگزاری مسابقه سنگرهای انقلاب در استان خبرداد و گفت: این مسابقه به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مساجد در محلات استان اردبیل برگزار می شود.

وی به تبیین اهمیت برنامه های مسجد محور در محلات پرداخت و گفت: برای تحقق برنامه های گام دوم انقلاب اسلامی باید به سمت برنامه های مسجد محور برویم تا بتوانیم همانند دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موفق عمل کنیم.

حجت الاسلام تاریخی در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات مسابقه سنگرهای انقلاب پرداخت و گفت: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و بهره مندی از جوایز نقدی می توانند با مراجعه به کانال های basaer57 و salehin2 مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه سوالات مسابقه در مورخ 15 شهریور 1400 از ساعت 18 الی 19در کانال های فوق بارگزاری خواهد شد، گفت: علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند در همین روز با مراجعه به سایت yun.ir/masjed 1400   نسبت به ارائه پاسخ های سوالات مسابقه اقدام کنند.

برای دریافت متن و سوالات مسابقه سنگر های انقلاب اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ج